Kanada Kanada Kanada

Whistler

Jazykový kurz: Zimní angličtina

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: Tamwood International College, Whistler
Cena od: 27 792,- Kč

Jazykový kurz: Zimní obecná angličtina 15 lekcí týdně nebo 20 lekcí týdně

Tento jazykový kurz je možný od 29.11. do 30.4. Jazykový kurz 15 lekcí týdně probíhá od 8:45 do 12:00. Budete se učit a procvičovat dovednosti potřebné pro porozumění a komunikaci v angličtině – poslech, mluvený projev, čtení, psaní, výslovnost a také slovní zásobu, idiomy a gramamtiku. Zaměříte se také na výuku obecných frází a výrazů, tak, jak je používají rodilí mluvčí. Velmi brzy se tak dostane Vaše angličtina na Vámi požadovanou úroveň. Jazykový kurz 20 lekcí týdně je v dopolední výuce shodný s programem obecné angličtiny, navíc je zde od 12:30 do 13:30 lekce poslechu a konverzace.

NÁŠ TIP: Super kombinace studia angličtiny a kurzu lyžování nebo snowboardu nebo jízdy na horských kolech!. Cena za kurzy od 9.880 Kč/týden!  


Staňte se instruktorem lyžování nebo snowboardu! 5x ročně v intenzitě 2,5 týdně jazykový kurz angličtiny s 5 denním školením ukončeným CSIA 1 certifikátem. Cena od 25.900 Kč!

 

Nástupní termíny: každé pondělí

 

Maximální počet studentů ve třídě: 15 (průměr 12)

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém nebo dvoulůžkovém pokoji s plnou penzí
  • registrační poplatek
  • studijní materiály

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu (rádi Vám zajistíme nejvýhodnější letecké spojení do Vancouveru)
  • pojištění (pojistíme Vás u pojišťovny Allianz, se kterou spolupracujeme)
  • poplatek za turistické vízum do Kanady
  • kapesné
  • transfer z letiště (cena je 165 CAD)

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – dvoulůžkový nebo jednolůžkový pokoj s plnou penzí.

 

Studentská rezidence – jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje , společné sociální zařízení, kuchyňka, bez stravy. Cena je od 160 CAD/týden.

 

Hotely – škola Vám ráda zajistí tento typ ubytování. V sezóně, tedy od prosince do května je cena ubytování podstatně dražší.

 

Program na volný čas

Tamwood International College připravuje aktivity vždy dle sezóny. V zimě (tedy od konce listopadu do konce dubna) to je lyžování, snowboarding, snowshoeing, jízda se psím spřežením, promítání filmů, party a společné večery v typických pub, konverzační večery, pozorování velryb a podobné zajímavé aktivity. Během léta (květen až listopad) se můžete zůčastnit kajakování, raftingu, vysokohorské turistiky, golfu či tenisu, návštěvy koncertů či exkurzí do jiných měst. Veškerých akcí se účastní zaměstnanci školy a hovoří se pouze anglicky :-).


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Zimní angličtina

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 74
 

Aktuality

nahoru