Rakousko Rakousko Rakousko

Vídeň

Jazykový kurz: Standardní němčina

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Němčina
Jazyková škola: Actilingua Vídeň
Cena od: 19 098,- Kč

Standardní němčina

Kurz standardní němčiny, který je složen z 20 lekcí obecné němčiny a 5 lekcí kulturního programu. Standardní lekce jsou zaměřeny na zdokonalení komunikačních dovedností. Lekce gramatiky a konverzace, nácvik písemného projevu, poslech a četba jsou součástí tohoto studia. 5 lekcí kulturních zahrnují např.procházky po Vídni s průvodcem, konverzace a videa o rakouské hudbě, umění, kultuře, literatuře a architektuře, lekce Vídeňského Valčíku, party a sportovní aktivity.

 

Max.počet studentů ve třídě: 12 (8 průměr), Minigroup: 5-8

 

Nástupní termíny: každé pondělí /začátečníci každé 1.pondělí v měsíci

Cena zahrnuje:

  • Kurzovné
  • Ubytování v hostitelské rodině, dvoul.pokoj, bez stravy
  • Studijní materiály
  • Závěrečný certifikát, studentskou kartu

 

Cena nezahrnuje:

  • Dopravu  /rádi Vám zajistíme dopravu až na místo pobytu/
  • Pojištění
  • Letní příplatek ve výši 42 EUR/týden
  • Kapesné
  • stravu

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina –dvoulůžkový pokoj bez stravy, snídaně i polopenze za příplatek. Jednol.pokoj je možný za příplatek.

Rezidence Actilingua – jednolůžkový, dvoul.a superior pokoj /s vlastním soc.zař., kuchyňka/. Rezidence se nachází 10 minut pěšky od školy. Soc. Zařízení i plně vybavená kuchyňka je společná. V celé budově je WiFi a 2x týdně je zde zajištěn úklid. Zastávka metra je jen 5 minut.

Studentský dům - Jednolůžkový i dvoulůžkový pokoj

 

Program pro volný čas

Jazyková škola Actilingua organizuje pro své klienty řadu aktivit na volný čas, vždy na měsíc dopředu. Oblíbené procházky s průvodcem po Vídni bývají zdarma a organizují se zpravidla v pondělí, např. Po památkách moderní architektury, po kavárnách Vídně, studentský život Vídně, legenda St.Stephan Cathedral aj. Úterky jsou ve znamení sportu a  „akce“, např.jízda na kole podél Dunaje, vaření pravého“Vídeňského řízku“, plážový volejbal, středy bývají volné,. Čtvrtek pak aktivity výukové a tedy např. Tématické odpoledne na téma Baroko ve Vídni, Město Hudby, Taverny Vína aj., Pátek je oblíben pro párty a hudební večery, např.kurz vídeňského valčíku, pivní akce, disco..Sobota je dnem pro exkurzi do zajímavých míst jako je např. Klosteuneurburg, Salzburg, Budapest a jiné.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Standardní němčina

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 21
 

Aktuality

nahoru