Kanada Kanada Kanada

Vancouver

Jazykový kurz: Obecná angličtina

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: Tamwood International College, Vancouver
Cena od: 26 842,- Kč

Jazyková kurz: Obecná angličtina 20 lekcí týdně nebo varianta 25 lekcí týdně

U tohoto jazykového kurzu probíhá výuka od 9:00 do 13:50. Dopolední lekce jsou zaměřeny na všechny aspekty anglického jazyka. Velký důraz je kladen na porozumění a komunikaci v angličtině. Naučíte se také fráze a výrazy, které používají rodilí mluvčí. Jedna lekce odpolední denně je pak volitelná. Od 13:00 do 13:50 je pak na programu volitelná lekce a vybrat si můžete konverzaci, výslovnost, extra slovní zásobu, čtení a psaní nebo obchodní angličtinu. U varianty 25 lekcí týdně jsou pak volitelné lekce dvě a výuka tak probíhá až do 14:50 hod.

 

Nástupní termíny: každé pondělí

 

Maximální počet studentů ve třídě: 15

 

Cena zahrnuje:

  • kapesné
  • ubytování v hostitelské rodině, jednolůžkový pokoj s polopenzí
  • registrační poplatek a ubytovací poplatek
  • studijní materiály

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu
  • pojištění
  • kapesné

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj s polopenzí, plná penze za příplatek. Nadstandartní hostitelská rodina s vlastním soc.zařízením je možná. Pro klienty hledající zábavu škola Tamwood nabízí tzv. dormitory hostitelskou rodinu, ubytováno je např. 5 studentů společně v pokoji s plnou penzí.

 

Rezidence a hotely na vyžádání

 

Program na volný čas

Jazyková škola Tamwood připravuje doprovodný program vždy v závislosi na sezóně. Mezi doprovodný program školy patří divadelní večery, exkurze do muzeí a galerií, jízdy na horských kolech, sportovní utkání, večery v tradičních pubs a party, lyžování, beach volleybal,konverzační kroužky, pozorování velryb či bruslení. Víkendové exkurze bývají do vzdálenějších měst.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Obecná angličtina

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 67
 

Aktuality

nahoru