Kanada Kanada Kanada

Vancouver

Jazykový kurz: Obchodní angličtina

Délka kurzu: 4 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: Tamwood International College, Vancouver
Cena od: 44 429,- Kč

Jazyková kurz: Obchodní angličtina

Speciální 4 týdenní jazykový kurz určen všem, kteří potřebují obchodní angličtinu pro svou práci, studium. Výuka probíhá od 9:00 do 12:00, kdy budete procvičovat obchodní korespondenci a komunikační dovednosti. Od 14:00 do 14:50 jsou pak na programu různé varianty studia, tzv. obchodní koncepty. jedná se např. o témata: Obchodní strategie a plánování, Mezinárodní obchod, Korporátní struktura, Finance a účetnictví, Management a negace, Marketing, Promo a jiné. Jedna lekce odpolední denně je pak volitelná, od 15:10 do 15:50 si pak můžete vybrat konverzaci, výslovnost, extra slovní zásobu, čtení a psaní nebo obchodní angličtinu.

 

Nástupní termíny: 4.1., 4.7., 2.8.

 

Maximální počet studentů ve třídě: 12 v kurzu obchodní angličtiny, 15 v kurzu obecné angličtiny

 

Cena zahrnuje:

  • kapesné
  • ubytování v hostitelské rodině, jednolůžkový pokoj s polopenzí
  • registrační poplatek a ubytovací poplatek
  • studijní materiály

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu
  • pojištění
  • kapesné

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj s polopenzí, plná penze za příplatek. Nadstandartní hostitelská rodina s vlastním soc.zařízením je možná. Pro klienty hledající zábavu škola Tamwood nabízí tzv. dormitory hostitelskou rodinu, ubytováno je např. 5 studentů společně v pokoji s plnou penzí.

 

Rezidence a hotely na vyžádání

 

Program na volný čas

Jazyková škola Tamwood připravuje doprovodný program vždy v závislosi na sezóně. Mezi doprovodný program školy patří divadelní večery, exkurze do muzeí a galerií, jízdy na horských kolech, sportovní utkání, večery v tradičních pubs a party, lyžování, beach volleybal,konverzační kroužky, pozorování velryb či bruslení. Víkendové exkurze bývají do vzdálenějších měst.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Obchodní angličtina

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 96
 

Aktuality

nahoru