Kanada Kanada Kanada

Toronto

Jazykový kurz: Obchodní angličtina

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: International Language Academy of Canada, Toronto
Cena od: 21 627,- Kč

Jazykový kurz: Obchodní angličtina 30 lekcí týdně nebo Power obchodní 38+ lekcí týdně

Tento jazykový kurz je vhodný pro studenty s pokročilou znalostí jazyka. Výuka probíhá od 8:45 do 13:45. Zaměříte se na rozvíjení anglických dovedností v oblasti mezinárodního obchodu. Témata jako jsou negace, network, zajištění obchodních schůzek, interview budou zahrnuty ve výuce každý den. Důraz je kladen také na psaní obchodních memo, dopisů a emailů, formální a neformální reporty a prezentační materiál. Kurz je ideální pro klienty, kteří se chtějí připravit na Cambridge Business zkoušku, tzv. BEC.

 

Nástupní termíny: každé druhé pondělí v měsíci: 24.1., 22.2., 21.3., 18.4., 16.5., 13.6., 11.7., 8.8., 6.9., 3.10., 31.10., 28.11., 27.12.

 

Maximální počet studentů ve třídě: 12

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné 
  • ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji s plnou penzí
  • ubytovací poplatek
  • registrační poplatek

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu
  • pojištění
  • kapesné
  • poplatek za vyřízení víza do Kanady
  • transfer z/na letiště do ubytování

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina - jednolůžkový pokoj s plnou penzí. Dvoulůžkový pokoj pouze pro 2 studenty cestující společně.

 

Rezidence CCMM College, Pitman Hall, ILLC, Primrose Hotel a jiné - nutná včasná rezervace (2-3 měsíce před nástupem na kurz), jednolůžkové pokoje enbo dvoulůžkové pokoje.

 

Program na volný čas

Jazyková škola ILAC v Torontu má pečlivě připraven program doprovodných aktivit pro své studenty na každý den. Navštívíte muzea, např. Ontario Science Centre nebo Bata Shoe Museum, z výletů zmíníme známé Casa Loma, Niagara Falls či procházky s průvodcem po městě a okolí, např. High Park, Toronto Island, Distillery Districtnebo Toronto ZOO. Oblíbené jsou i výlety do vzdálenějších míst, jako je město Ottawa, New York, zábavní park Wonderland. Pro vyznavače sportovních aktivit je v nabídce fotbal, baseball, rafting, boat party a jiné akce.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Obchodní angličtina

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 24
 

Aktuality

nahoru