Itálie Itálie Itálie

Siena

Jazykový kurz: Standartní italština

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Italština
Jazyková škola: Scuola Leonardo Da Vinci, Siena
Cena od: 16 164,- Kč

Jazykový kurz: Standartní italština 20 lekcí týdně po 45 min.

Tento kurz obecné italštiny je veden ve 4 lekcích denně 5x v týdnu. Výuka probíhá od 9:00 do 12:15, v případě většího počtu studentů může být výuka přesunuta i odpoledne, a to na 14:00 hodinu. Kurz je veden v 6 jazykových úrovních. Výuka je zaměřena převážně na konverzaci a škola má připraveny vlastní studijní materiály.

 

Maximální počet studentů ve třídě: 12

 

Nástupní termíny: každé pondělí, začátečníci vždy 2x v měsíci

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji se snídaní
  • registrační poplatek škole

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu /rádi Vám zajistíme výhodnou letenku či autobus/
  • pojitění
  • kapesné

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj se snídaní. Lze zajistit i polopenzi, případně dvoulůžkový pokoj /pro klienty do 30 let/.

 

Studentské apartmány - jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje v kompletně vybavených apartmánech.

 

Program na volný čas

Jazyková škola Scuola Leonardo da Vinci v Sieně nabízí vždy na měsíc dopředu program plný zajímavých aktivit, exkurzí a výletů. Pondělí bývá zpravidla určeno uvítacímu aperitivu a procházka po městě s učitelem. Další dny pak exkurze do historických míst města Siena, divadelní hru s hercem města spojenou s jazykovým cvičením /velmi oblíbená aktivita!/, ochutnávky vín a olivového oleje, promítání italských filmů, večeře v tradiční toskánské hospůdce, výlet do Montalcino /domov vína Brunello/ a tajemného kláštera St.Antimo či prohlídka podzemních tunelů Sieny a vodotrysků.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Standartní italština

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 12
 

Aktuality

nahoru