Čína Čína Čína

Shanghai

Jazykový kurz: Obecná čínština

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Čínština
Jazyková škola: Mandarin House, Shanghai
Cena od: 20 435,- Kč

Jazykový kurz: Obecná čínština 20 lekcí týdně po 50 min

Kurz obecné čínštiny je vhodný i pro úplné začátečníky, kteří mají pevně stanovené termíny nástupů. Výuka probíhá od 9:00 do 12:30, celkem tedy 4 lekce denně a výuka je zaměřena na nácvik poslechu a konverzace. V případě, že má skupina pouze 2 studenty, 1 lekce je zredukována na 30 minut /z 50 minut/.

 

Max.počet studentů ve třídě: 10, zpravidla 5 Začátečníci: 10.1., 14.2., 14.3., 11.4., 9.5., 7.6., 20.6., 4.7., 18.7., 1.8., 15.8., 29.8., 26.9., 24.10., 21.11., 19.12.

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji s polopenzí
  • ubytovací a registrační poplatek
  • studijní materiály a učebnici

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu /rádi Vám zajistíme nejvýhodnější letecké spojení
  • pojištění
  • kapesné
  • transfer z/na letiště do ubytování

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj s polopenzí. Internet připojení je zdarma a vzdálenost od školy je max 30 minut místní dopravou.

 

Vlastní studio apartmán – apartmán pro jednoho klienta, kompletně vybaven s kuchyňkou, klimatizací a internet připojením zdarma. Vzdálenost od školy je 5-25 minut pěšky nebo místní dopravou.

 

Studentské apartmány – jednolůžkové pokoje ve sdíleném apartmánu /2-8 pokojů/, kompletně vybaveném se společnou kuchyňkou, klimatizací a internetem připojením zdarma. Vzdálenost od školy je 5-25 minut pěšky nebo místní dopravou.

 

Program na volný čas

Program na volný čas je pro studenty Handarin House v Shanghai pečlivě připraven. V nabídce je prohlídka Yuyuan Gardens a Temple of the City God /starého města Shanghai a překrásných zahrad/, návštěva Bohemian Shanghai: Taikang Road /umělecké čtvrti města/, kurz Tai Chi a Kung Fu, kurz calligraphy /čínského písma tradiřčním perem/, workshopy kultury a historie Číny, exkurze do moderní Shangai-tedy do části Pudong, návštěva Tongchuan Road Seafood Market-populární rybí trh s ochutnávkou v místní restauraci, procházka po městě a relax v Zhongshan Parku.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Obecná čínština

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 38
 

Aktuality

nahoru