Rusko Rusko Rusko Rusko

Petrohrad

Jazykový kurz: Intenzivní ruština

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Ruština
Jazyková škola: Liden & Denz, Petrohrad
Cena od: 24 381,- Kč

Jazykový kurz: Intenzivní ruština 25 lekcí týdně po 50 min

Tento jazykový kurz je složen z modulu 20 lekcí standartní ruštiny, tedy 4 lekcí denně. Odpoledne je pak 2x týdně rozděleno dle Vašich jazykových znalostí. Začátečníci tak budou probírat využití jazyka v praxi /např.telefonování, při nákupech, v restauraci, jak si objednat lístek do kina, letenku či zjisti adresu na ulici a jiné praktické znalosti jazyka/. Klienti se základníma vědomostma budou odpoledne získají informace od ruské mentalitě a tradicích, kuchyni či historii. Klienti s lepší znalostí jazyka se zaměří na obchod a ekonomii, politiku či media a kulturní a historická témata.

 

Maximální počet studentů ve třídě: 10, průměr 4-5

 

Nástupní termíny: 10.1., 24.1., 7.2., 21.2., 7.3., 21.3., 4.4., 18.4., 2.5., 16.5., 30.5., 13.6., 27.6., 11.7., 25.7., 8.8., 22.8., 5.9., 19.9., 3.10., 17.10., 31.10., 14.11., 28.11., 12.12. Začátečníci /musí ovládat azbuku/: každé první pondělí v měsíci /od května do září 2x v měsíci/

 

Cena zahrnuje:

 • Kurzovné
 • Ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji se snídaní
 • Transfer z letiště do ubytování

 

Cena nezahrnuje:

 • Dopravu /rádi Vám zajistíme výhodné letecké spojení/
 • Kapesné
 • Pojištění
 • Poplatek za vízum + podklady pro vízum /cena 45 EUR za potvrzení o přijetí do kurzu, které zasílá škola/
 • Transfer na letiště, cena Moskva 65 EUR, Petrohrad 50 EUR
 • Letní příplatek od 30.5. do 18.9. v ceně 60 EUR/týden

 

Důležité informace:

 • turistická víza - u jazykového kurzu na maximálně 4 týdny /pobyt je třeba rezervovat s 2 týdenním předstihem
 • studentská víza - u jazykového kurzu na pobyt delší než 4 týdny /pobyt je třeba rezervovat s 4 týdenním předstihem/

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj se snídaní. Lze zajistit i polopenzi, případně ubytování ve dvoul.pokoji v případě 2 cestujících společně. Vzdálenost z ubytování do školy je 50 minut v Petrohradu, 70 minut v Moskvě místní dopravou.

 

Studentské byty – jednolůžkové pokoje /obvykle 2-3/ v bytech, plně vybavených. Cena za  ubytování je stejná jako cena za ubytování v hostitelské rodině.

 

POZOR-voda z kohoutku není pitná!

 

Program na volný čas

Jazyková škola Liden & Denz v Petrohradu připravuje pro své studenty zajímavé aktivity na každý den. Příklad programu na jeden květnový týden: exkurze do muzea The State Russian Museum, největšího muzea ruského umění, výlet do Tsarskoye Selo-neboli Pushkin, malé městečko s úchvatným palácem Catherine Palace a legendární Amber room /Jantarovým pokojem,nazývanou 8.divem světa/, návštěva pivovaru Baltika, procházka městem Petrohrad, exkurze do Ermitáže-s 3 milióny kulturních děl, ale pouze malá část je vystavena ve stálé expozici. Říká se, ž ekdo je chce vidět všechny, musí navšítivt muzeum každý den po 8 let!


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Intenzivní ruština

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 86
 

Aktuality

nahoru