Čína Čína Čína

Peking

Jazykový kurz: Kombinovaná čínština

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Čínština
Jazyková škola: Mandarin House, Peking
Cena od: 26 121,- Kč

Jazykový kurz: Kombinovaná čínština 20+5 soukromých nebo 30+5 soukromých

Velmi efektivní kurz, kdy se jedná o kombinaci kurzu skupinové výuky a soukromých lekcí. 4 lekce ve skupině od 9:00 do 12:30 a odpoledne 1 hodina denně soukromé výuky. U kurzu 30+5 se jedná o 6 lekcí ve skupině a 1 lekci privátní. Obě varianty jsou velmi efektivní.

 

Max.počet studentů ve třídě: 10, zpravidla 5

 

Nástupní termíny: každé pondělí, začátečníci: 10.1., 14.2., 14.3., 11.4., 9.5., 7.6., 20.6., 4.7., 18.7., 1.8., 15.8., 29.8., 26.9., 24.10., 21.11., 19.12.

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji s polopenzí
  • ubytovací a registrační poplatek
  • studijní materiály a učebnici

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu /rádi Vám zajistíme nejvýhodnější letecké spojení
  • pojištění
  • kapesné
  • transfer z/na letiště do ubytování

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj s polopenzí. Internet připojení je zdarma a vzdálenost od školy je max 30 minut místní dopravou.

 

Vlastní studio apartmán – apartmán pro jednoho klienta, kompletně vybaven s kuchyňkou, klimatizací a internet připojením zdarma. Vzdálenost od školy je 5-25 minut pěšky nebo místní dopravou.

 

Studentské apartmány – jednolůžkové pokoje ve sdíleném apartmánu /2-8 pokojů/, kompletně vybaveném se společnou kuchyňkou, klimatizací a internetem připojením zdarma. Vzdálenost od školy je 5-25 minut pěšky nebo místní dopravou.

 

Program na volný čas

Jazyková škola Mandarin House v Pekingu má perfektně připraven program tak, aby zahraniční studenti poznali na maximum život v Číně. Vydejte se k The Great Wall of China /Velká Čínská Zeď/, prožijte impozantní krásu The Forbidden City, vyzkoušejte umění tai-chi nebo kung-fu, začněte psát čínštinou v kurzu Calligraphy, získejte vědomosti  o kultuře a historii Číny v odpoledních kurzech, objevte část Pekingu 798 Art Area-s galeriema a místní kulturní scénou, zajeďte si na čínský venkov či výlet do The Summer Palace


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Kombinovaná čínština

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 83
 

Aktuality

nahoru