Čína Čína Čína

Peking

Jazykový kurz: Intenzivní čínština

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Čínština
Jazyková škola: Mandarin House, Peking
Cena od: 24 025,- Kč

Jazykový kurz: Intenzivní čínština 30 lekcí týdně po 50 min

Výuka probíhá v rozsahu 6 lekcí denně, od 9:00 do 12:30 a odpoledne pak od 13:30 do 15:20. Tento typ kurzu je připraven tak, abyste ze svého pobytu získali, co nejvíce. Je strukturován pro 5 jazykových úrovní a budete rozvíjet znalosti poslechu, komunikace, čtení i psaní. Studenti tohoto kurzu bývají velmi spokojeni se stylem výuky, protože se budete učit velmi rychle.

 

Max.počet studentů ve třídě: 10, zpravidla 5 

 

Začátečníci: 10.1., 14.2., 14.3., 11.4., 9.5., 7.6., 20.6., 4.7., 18.7., 1.8., 15.8., 29.8., 26.9., 24.10., 21.11., 19.12.

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji s polopenzí
  • ubytovací a registrační poplatek
  • studijní materiály a učebnici

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu /rádi Vám zajistíme nejvýhodnější letecké spojení
  • pojištění
  • kapesné
  • transfer z/na letiště do ubytování

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj s polopenzí. Internet připojení je zdarma a vzdálenost od školy je max 30 minut místní dopravou.

 

Vlastní studio apartmán – apartmán pro jednoho klienta, kompletně vybaven s kuchyňkou, klimatizací a internet připojením zdarma. Vzdálenost od školy je 5-25 minut pěšky nebo místní dopravou.

 

Studentské apartmány – jednolůžkové pokoje ve sdíleném apartmánu /2-8 pokojů/, kompletně vybaveném se společnou kuchyňkou, klimatizací a internetem připojením zdarma. Vzdálenost od školy je 5-25 minut pěšky nebo místní dopravou.

 

Program na volný čas

Program na volný čas je pro studenty Handarin House v Shanghai pečlivě připraven. V nabídce je prohlídka Yuyuan Gardens a Temple of the City God /starého města Shanghai a překrásných zahrad/, návštěva Bohemian Shanghai: Taikang Road /umělecké čtvrti města/, kurz Tai Chi a Kung Fu, kurz calligraphy /čínského písma tradiřčním perem/, workshopy kultury a historie Číny, exkurze do moderní Shangai-tedy do části Pudong, návštěva Tongchuan Road Seafood Market-populární rybí trh s ochutnávkou v místní restauraci, procházka po městě a relax v Zhongshan Parku.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Intenzivní čínština

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 90
 

Aktuality

nahoru