Francie Francie

Paříž

Jazykový kurz: Odpolední obecná francouzština

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Francouzština
Jazyková škola: Accord French Language School, Paříž
Cena od: 27 082,- Kč

Informace o jazykovém kurzu - Odpolední obecná francouzština, možnost dopolední výuky

Tento typ kurzu je určen klientům, kteří preferují dopoledne objevovat Paříž a výuce se věnovat v odpoledních hodinách. Jazykový kurz je sestaven takto: Pondělí a v pátek probíhá výuka obecné francouzštiny od 14:15 do 17:15. V úterý, středu a čtvrtek ve stejný čas jsou v plánu lekce workshopu, tedy nácviku čtení, psaní a gramatiky /úterý/, poslechu a konverzace /středa/ a lekce přípravy na zkoušky či obecné obchodní francouzštiny nebo kultury Paříže /čtvrtek/. Intenzivní varianta kurzu probíhá dle stejného modulu, navíc jsou zde lekce samostudia pod dozorem vyučujícího, každý den od 17:30 do 18:30.

 

Max.počet studentů ve třídě: 14

Nástupní termíny: každé pondělí, začátečníci pouze 2x v měsíci

 

Cena zahrnuje:

  • Kurzovné
  • Ubytování v hostitelské rodině, jednolůžkový pokoj bez stravy
  • Ubytovací poplatek

 

Cena nezahrnuje:

  • Dopravu  (rádi Vám zajistíme dopravu až na místo pobytu)
  • Pojištění
  • Kapesné
  • Transfer z/na letiště

 

Možnosti ubytování:

Hostitelská rodina– jednolůžkový pokoj bez stravy, snídaně či využití kuchyně za příplatek. Polopenze či dvoulůžkový pokoj je možný.

 

Studentské rezidence: Le 300 residence, La Bastille – v centru Paříže, kousek od Place de la Bastille. Rezidence v moderním designu, s plně vybavenými byty s jednol.či dvoul.pokoji. Cena je 580 EUR/týden/dvoul.studio

C.I.S.P residences – Kellerman Residence a Ravel Residence umístěny v jižní Paříži, s jednolůžkovými pokoji a snídaní nebo polopenzí. V rezidencích je i restaurace, kavárna, Tv místnost a prádelna. Cena je 325 EUR/týden.

 

Apart Hotely a další rezidence na vyžádání.

 

Program na volný čas

Jazyková škola Accord připravuje kulturní program pro své studenty tak, aby dokázali co nejlépe porozumět francouzské kultuře. Pravidelně jej obměňují, dle pařížských kulturních akcí. Škola organizuje procházky městem po slavných památkách, např. Le Marais, Montmartre, Ile de la Cité. Oblíbené jsou lodní výlety po Seině a kanálech města. Škola doporučuje i kulturní aktivity, jako jsou návštěvy kina, divadla, koncertů nebo opery. Připravuje prohlídky s průvodcem do slavných muzeí, např.the Louvre, the Piccasso Museum, the Perfume Museum. O víkendu jsou naplánovány do míst mimo Paříž, např. The Palace of Versailles, the Loire Valley. Pro fanoušky zábavních parků je v nabídce Disneyland, Astérix Park či France Miniatures.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Odpolední obecná francouzština

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 37
 

Aktuality

nahoru