Francie Francie

Paříž

Jazykový kurz: Intenzivní francouzština

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Francouzština
Jazyková škola: Accord French Language School, Paříž
Cena od: 33 288,- Kč

Informace o jazykovém kurzu - Intenzivní francouzština

Výuka u tohoto typu jazykového kurzu probíhá od 9 hodin do 13 hodin každý den a lze jej kombinovat i s lekcemi soukromými. Int /5,10 nebo 20 za týden/. Intenzivnější forma kurzu je pak doplněna navíc o speciální speciální workshop, od 13:15 do 17:15. Workshopy jsou zaměřeny na nácvik čtení, psaní či gramatiky nebo konverzace. V případě zájmu jsou to i lekce francouzské kultury, obchodní francouzštiny či přípravy na zkoušku. U intenzivní výuky lze zvolit počet lekcí od 26 za týden až 52 lekcí za týden!

 

Max.počet studentů ve třídě: 14

Nástupní termíny: každé pondělí, začátečníci pouze každé 2.pondělí v měsíci

 

Cena zahrnuje:

  • Kurzovné
  • Ubytování v hostitelské rodině, jednolůžkový pokoj se snídaní
  • Ubytovací poplatek

 

Cena nezahrnuje:

  • Dopravu  (rádi Vám zajistíme dopravu až na místo pobytu)
  • Pojištění
  • Kapesné
  • Transfer z/na letiště

 

Možnosti ubytování:

Hostitelská rodina– jednolůžkový pokoj bez stravy. Polopenze či možnost využití kuchyňky lze doobjednat také. Ubytování se snídaní je také možná.

 

Studentské rezidence: Le 300 residence, La Bastille – v centru Paříže, kousek od Place de la Bastille. Rezidence v moderním designu, s plně vybavenými byty s jednol.či dvoul.pokoji. Cena je 580 EUR/týden/dvoul.studio

C.I.S.P residences – Kellerman Residence a Ravel Residence umístěny v jižní Paříži, s jednolůžkovými pokoji a snídaní nebo polopenzí. V rezidencích je i restaurace, kavárna, Tv místnost a prádelna. Cena je 325 EUR/týden.

 

Apart Hotely a další rezidence na vyžádání.

 

Program na volný čas

Jazyková škola Accord připravuje kulturní program pro své studenty tak, aby dokázali co nejlépe porozumět francouzské kultuře. Pravidelně jej obměňují, dle pařížských kulturních akcí. Škola organizuje procházky městem po slavných památkách, např. Le Marais, Montmartre, Ile de la Cité. Oblíbené jsou lodní výlety po Seině a kanálech města. Škola doporučuje i kulturní aktivity, jako jsou návštěvy kina, divadla, koncertů nebo opery. Připravuje prohlídky s průvodcem do slavných muzeí, např.the Louvre, the Piccasso Museum, the Perfume Museum. O víkendu jsou naplánovány do míst mimo Paříž, např. The Palace of Versailles, the Loire Valley. Pro fanoušky zábavních parků je v nabídce Disneyland, Astérix Park či France Miniatures.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Intenzivní francouzština

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 9
 

Aktuality

nahoru