Oxford House School of English

Jazyková škola Oxford House School of English je malá, rodinná škola nacházející se ve vesnici Wheatley, poblíž Oxfordu. Škola byla založena v roce 1983 a je akreditovaná British Council.

Škola je výborně vybavená – multimediální centrum pro samostudium je vybaveno knihovnou, audio videem, wifi, počítači s DVD a CD ROM/, moderní jazyková laboratoř, studentská odpočívárna s TV/video/DVD a kulečníkem, studentskou kuchyňkou s kávou a čajem zdarma. Studenti mohou relaxovat v krásné zahradě se stolním tenisem. Multi mediální centrum lze využívat večer i o víkendech.

 

NÁŠ TIP:

  • studium v menších skupinách v rodinné škole
  • bohatý výběr kurzů-angličtina pro práci, cestování či příprava na VŠ
  • zdarma roční přístup na e-learning školy

 

 

Oxford

Město Oxford se nachází asi 90 km od Londýna a žije zde asi 120 tisíc obyvatel. Oxford je známým univerzitním městem a najdete tady 2 univerzity, nejznámější Oxford University z 12. století a druhá Oxford Brookes - nová a prestižní. Studuje zde na 30tisíc studentů z Anglie i zahraničí.

Oxford je přitažlivý zejména nádhernou architekturou a úžasnou atmosférou zahrad, nádvoří a univerzitních budov, kterých je zde 41. Za návštěvu stojí také zdejší muzea Asmolean Musem – nejstarší anglické muzeum či Pitt Revers, s unikátní sbírkou různých předmětů z celého světa.  Oxford je historické město a nabízí velmi bohatý kulturní život. Procházka po městě je opravdovým zážitkem, návštěvy muzeí, relax v nádherných parcích a zahrad při řece Temži. Večer zajděte do divadla či kina, či do klubu nebo na koncert. V Oxfordu se také každoročně koná spousta akcí, jako např. Závody na lodích Oxford Uni boat races, týden umění Artweek, hudební festivaly a ohňostroje..Velmi populární je zde jízda na kole.

 

Oxford House School of English

 

Oxford House School of English

 

Oxford House School of English


Jazykové školy


Aktuality

nahoru