O nás

Žijeme dynamikou, inovací a spojením lidí s různými osobnostmi, schopnostmi, znalostmi. Nebojíme se jít na maximum a překonávat sebe sama. Náš entusiasmus je nakažlivý. 

 

Smysl naší práce vidíme v úspěchu a radosti druhých.

 

Lidé se stále učí a vzdělávají, hledají práci a životní jistoty, ty jsou vyvíjeny s našimi nároky na život.

 

Agentura Bohemica Vám nabízí možnosti vzdělání, práce a poznání jiných zemí, krajů a jejich tradic. Studiem v zahraničí rozvinete, jak jazyk, tak svůj obecný rozhled.

Pracovní pobyty jsou pro osoby od 18ti let, nejlepší start po ukončení střední školy, pokud se nechystáte na vysokou školu. 

Cizina je stále plna možností v různých profesích, jen ukažte, že jste to Vy, kdo má chuť a odvahu pracovat v zahraničí.

Uvědomujeme si, že každý je individuální, má individuální potřeby, vidí prioritu v něčem jiném.  Jsme zde, teď a tady, uvědomění si kdo jsme a  co chceme,  kam se  můžeme posunout, přestěhovat. Věříme, že hranice a limitace jsou omezující, zbořte tyto hranice. Zkuste něco nového, mimo komfortni zonu, začátky a změny bývají těžké, ale s naší agenturou to jde lépe. 

 

Máme zkušenosti, znalosti a  nechybí nám kreativita.  Naši spokojení klienti nás motivují stále vpřed, vymýšlet nové možnosti, zdokonalovat se. Jsme tým různých osobností, pozitivních a vždy ochotni pomoci.

 

AGENTURA BOHEMICA je tým profesionálů a nadšenců v oblasti cestování, vzdělávání a v oblasti pečovatelských služeb.
AGENTURA BOHEMICA vznikla v roce 2011 po téměř 12 leté praxi v cestovním ruchu, jazykových pobytů a péči o seniory a postižené.

AGENTURA BOHEMICA je Vašim partnerem pro cestování, pro studium a seberealizaci.

                                           

 

Ozvěte se nám, nemožné je nic a možné všechno.

 

 Vaše Agentura Bohemica......

 

 

 

 

Činnost je provozována na základě živnostenského oprávnění.


O nás


Aktuality

nahoru