Francie Francie

Nice

Jazykový kurz: Francouzština pro seniory

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Francouzština
Jazyková škola: International House, Nice
Cena od: 34 902,- Kč

Jazykový kurz: Francouzština pro 40+

Výuka probíhá od 9:00 do 12:15. Jazykový kurz, který je vhodný pro klienty, od 40 let a je vhodnou kombinací výuky a aktivit. Výuka probíhá od 9:00 do 12:15, v rozsahu 4 lekce denně. Výborný výběr exkurzí, program je v ceně a je zaměřen na poznávání francouzské kultury a regionu.

 

Maximální počet studentů ve třídě: 10

 

Nástupní termíny: 20.2.2011-5.3.2011, 15.5.-28.5.2011, 2.10.2011-15.10.2011

 

Cena zahrnuje:

  • Kurzovné
  • Ubytování v jednolůžkovém pokoji s polopenzí
  • Aktivity a exkurze v rámci doprovodného programu
  • Zpáteční transfer z/na letiště do ubytování

 

Cena nezahrnuje:

  • Dopravu /rádi Vám zajistíme nejvýhodnější letecké spojení/
  • Pojištění
  • Kapesné

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj s polopenzí. Ubytování je většinou v dosahu pěší chůze, v letní sezoně to může být max.30 minut autobusem nebo tramvají.

 

Program na volný čas

Pestrý doprovodný program začíná pondělní procházkou po Nice s průvodcem. Aktivity na další dny jsou pečlivě připraveny a program je na každý den: exkurze do galerie Chagall v Nice, procházka po Antibes s návštěvou muzea Picasso, procházka po barokních kostelích Nice a návštěva muzea moderního umění v Nice, party ve škole wine and cheese, výlet do Monaca /palác, kasino i Monte Carlo/, návštěva Villefranche-sur-Mer. 2. týden jsou pak v plánu tyto atraktivní aktivity: v pondělí je procházka do St Paul de Vence, další den muzeum Matisse v Nice, večeře v nicois restauraci, výlet do Cannes, v pátek je večerní promítání francouzského filmu a mnakupování.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Francouzština pro seniory

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 44
 

Aktuality

nahoru