Francie Francie

Nice

Jazykový kurz: Francouzština pro profesionály

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Francouzština
Jazyková škola: International House, Nice
Cena od: 56 392,- Kč

Jazykový kurz: Francouzština pro profesionály 30 lekcí týdně

Tento jazykový kurz je vhodný pro klienty, kteří potřebují francouzštinu pro práci /podnikatelům, diplomatům či zaměstnancům nestátního sektoru/.. Výuka probíhá od 9:00 do 12:15, 3x odpoledne pak od 13:15 do 14:55 ve skupině o 4 klientech a 2 lekce soukromé. Struktura je připravena tak, aby jste získali maximum dovedností, v co nejkratším čase.

 

Maximální počet studentů ve třídě: 10

 

Nástupní termíny: každé pondělí

 

Cena zahrnuje:

  • Kurzovné
  • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí
  • Ubytovací a registrační poplatek

 

Cena nezahrnuje:

  • Dopravu /rádi Vám zajistíme nejvýhodnější letecké spojení/
  • Pojištění
  • Kapesné

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – dvoulůžkový pokoj s polopenzí. Jednolůžkový pokoj lze zajistit také. Ubytování je většinou v dosahu pěší chůze, v letní sezoně to může být max.30 minut autobusem nebo tramvají.

 

Studia – jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje, v dosahu pěší chůze od školy, případně max.30 minut hromadnou dopravou. Studia jsou kompletně vybavená.

 

Rezidence Sun Valley – jednolůžkové pokoje, kompletně vybavené s vlastní kuchyňkou. WiFi je zde za příplatek. Po  příjezdu se hradí depozit. Rezidence je 3 minuty od pláže a je velmi oblíbená. Rezervaci na tento typ ubytování je třeba hodně brzy.

 

Rezidence Ajoupa – jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, kompletně vybaveny s vlastní kuchyňkou. WiFi je zde zdarma. Po příjezdu se hradí depozit a rezidence 20 minut od školy pěšky a 10 minut od pláže.

 

Program na volný čas

Jazyková škola International House Nice má připraven program aktivit a exkurzí tak, abyste si udělali obrázek o francouzské kultuře, přátelské povaze zdejších obyvatel a typické atmosféře města Nice. Zúčastnit se těchto aktivit rovná se využívání francouzštiny v praxi:-). První den školy Vás čeká seznámení s prostředím školy a návštěva Old Nice /staré Nice/, kdy se dozvíte více o historii města. Škola připravuje také výlet do Cannes, Antibes a Monaca nebo do St Tropez. Vydejte se za krásou kouzelných vesniček St Pau de Vence a Eze, navštivte společně na večeři do vyhlášené restaurace s kulinářskými specialitami regionu či buďte nadšenci vodních sportů, lyžování v zimě nebo party v noční Nice...


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Francouzština pro profesionály

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 30
 

Aktuality

nahoru