Nový Zéland Nový Zéland Nový Zéland

Napier

Jazykový kurz: Angličtina pro 40+

Délka kurzu: 4 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: New Horizon College of English, Napier
Cena od: 36 884,- Kč

Jazykový kurz: Angličtina pro 40+

Speciální  jazykový pobytu určen pro klienty od 40 let. Jedná se o spojení výuky angličtiny a odpoledních aktivit, které jsou připraveny pro klienty na tři odpoledne týdně (viz rozpis níže). Lekce angličtiny probíhají  od 9:00 do 12:00 ve skupinkách se studenty kurzu Obecné angličtiny. Odpoledne jsou pak na programu procházky po okolí, ochutnávky vína, výlet do buše, posezení na pláži, kulturní akce, návštěva farmy a okrasných zahrad a jiné zajímavosti.

 

Nástupní termíny: 4x do roka: 17.1.-25.2., 21.3.-15.4., 19.9.,-14.10., 14.12.-9.12.

 

Maximální počet studentů ve třídě: 12  (průměr 8)

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji s polopenzí
  • registrační a ubytovací poplatek
  • transfer z letiště do ubytování

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu
  • pojištění
  • kapesné
  • vízum na Nový Zéland (turistické vízum pro pobyt do 3 měsíců není třeba, oblíbené je pak tzv.working holiday vízum, které umožňuje na NZ pracovat)

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina - jednolůžkový pokoj, polopenze. O víkendu plná penze.

 

Program na volný čas

Jazykový škola New Horizon College of English organizuje pro své studenty zajímavý odpolední program. Program odpoledních aktivit je pečlivě připraven na každý týden. První týden se můžete těšit na: prohlídku města, exkurzi do muzea, procházku na Sugar Loaf Hill, ochutnávka vína ve vinivích mission Estate, návštěvu Te Mata Peak, návštěvu ovčí a kraví farmy, koupání v lázních a ohřívaných bazénech. V dalších týdnech je program, který zahrnuje návštěvu akvária National Aquarium of New Zealand, prohlídka vinic, výlet do buše White Pine Bush Walk, golf, jízda na kole, taneční lekce, návštěva jablečných sadů Pernell Orchard a jiné zajímavé aktivity.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Angličtina pro 40+

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 32
 

Aktuality

nahoru