Kanada Kanada Kanada

Montreal

Jazykový kurz: Obchodní angličtina

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: Language Studies Canada, Montreal
Cena od: 22 606,- Kč

Jazykový kurz: Obchodní angličtina nebo francouzština 20 lekcí týdně

Jazykový kurz obchodní angličtiny (nebo případně francouzštiny)probíhá od 9:00 do 10:50, pak od 11:20 do 13:10. Škola LSC má 3 jazykové úrovně pro obchodní angličtinu a 1 pro francouzštinu. Budete rozvíjet 4 hlavní jazykové dovednosti: psaní, čtení, komunikaci a poslech pro oblasti obchodu a ekonomie. tedy pro marketing, produkci, finane, mezinárodní obchod či personalistiku.

 

NÁŠ TIP: Možnost studia angličtiny a francouzštiny! Dopoledne studujte jazyk, který umíte lépe, odpoledne pak ten, který zvládáte hůř. Intenzita je možná 25 nebo 30 lekcí týdně. A navíc, zvolte si ubytování v hostitelské rodině hovořící anglicky nebo francouzsky nebo oběma jazyky!

 

Nástupní termíny: 17.1., 14.2., 14.3., 11.4., 9.5., 6.6., 4.7., 2.8., 29.8., 26.9., 24.10., 21.11., 19.12. (začátečníci pouze v tyto termíny)

 

Maximální počet studentů ve třídě: 10

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji s polopenzí
  • registrační poplatek
  • ubytovací poplatek

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu (rádi Vám zajistíme nejvýhodnější letecké spojení)
  • pojištění (pojistíme Vás u pojišťovny Allianz, se kterou spolupracujeme)
  • učebnice (kupují se na místě, jejich cena je 20 CAD-2týdny nebo 40 CAD-4 týdny atd.)
  • kapesné
  • transfer z/na letiště v ceně 100 CAD 1 cesta

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina - jednolůžkový pokoj s polopenzí (za příplatek lze zajistit vlastní sociální zařízení nebo internet v rodině).

 

Program na volný čas

Jazyková škola LSC v Montrealu připravuje bohatý doprovodný program pro své studenty každý den. Příklad aktivit na červenec je: o víkendech celodenní výlety do Otawy, Quebecku, Toronta a Niagara Falls nebo Water Parku. V týdnu pak procházka starým Montrealem, uvítací party každé pondělí, festival Reggae, společná večeře a film, bowling, lodní výlet,návštěva nočního klubu, výlet na kolech, karaoke večer, fotbalový zápas, exkurze do muzea Chateau Ramezay a jiné aktraktivní aktivity.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Obchodní angličtina

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 32
 

Aktuality

nahoru