GB GB GB

Margate

Jazykový kurz: Kombinovaný kurz angličtiny

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: Margate Language Centre, Margate
Cena od: 34920 Kč

Informace o jazykovém kurzu - Kombinovaný kurz angličtiny

Kombinovaný kurz angličtiny 20 lekcí ve skupině plus 4 lekce individuální výuky je velmi oblíbený a lze jej nakombinovat až na maximálně 12 lekcí individuálních lekcí týdně. Standartní výuka probíhá od 9:30 do 13:00 ve skupině a zaměřuje na zlepšení aspektů klientovy angličtiny: poslech, mluvený projev, psaní, gramatiku. V individuálních lekcích můžete procvičovat obchodní prezentaci, připravovat se na anglickou zkoušku, zdokonalit se v jazyce pro svou práci či jen ujasnit si, kde máte s jazykem problémy.

 

Max.počet studentů ve třídě: 12

 

Nástupní termíny: každé pondělí

 

Cena zahrnuje:

  • Kurzovné
  • Ubytování v hostitelské rodině, jednolůžkový pokoj s polopenzí
  • Studijní materiály
  • Registrační poplatek

Cena nezahrnuje:

  • Dopravu  (rádi Vám zajistíme dopravu až na místo pobytu)
  • Pojištění
  • Kapesné

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj, s polopenzí. Dvoulůžkový pokoj v případě 2 klientů společně.

 

Nadstandartní hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj, s polopenzí, vlastním soc.zařízením, WiFi a televizí. Navíc - týdenní jízdenka na místní hromadnou dopravu zdarma.

 

Apartmány Culver House a Churchield House - ubytování v jednolůžkových a dvoul.pokojích, vybavená kuchyňka, Wi-Fi, zahrada..Oba domy se nachází vedle školy.

 

Program na volný čas

Škola Margate Language Centre připravuje pro své studenty výborné mimoškolní aktivity. Večerní akce jako je bowling, kurzy salsy, filmové večery, karaoke či návštěvy divadla bývají hodně navštěvované. Půldenní a celodenní výlety jako např do Canterbury, Londýna nebo Doveru Vám zpestří pobyt. Škola má i svůj klub the Hawley Club, který je otevřen téměř každý večer a studentům je zde k dispozici stolní fotbal, kulečník či internet kavárna zdarma.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Kombinovaný kurz angličtiny

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 73
 

Aktuality

nahoru