GB GB GB

Margate

Jazykový kurz: Intenzivní angličtina

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: Margate Language Centre, Margate
Cena od: 28080 Kč

Informace o jazykovém kurzu - Intenzivní angličtina

Intenzivní kurz angličtiny probíhá od 9:30 do 13:00 a od 14:00 do 16:30 /pondělí až čtvrtek/ aje vhodný pro klienty, kteří kteří se chtějí zdokonalit v angličtině pro práci, pro cestovní ruch i v každodenních situacích. Kurz je určen pracujícím a vytíženým klientům. Studenti společně zdokonalují využívání jazyka v praxi, nová slovní zásoba je do výuka zahrnuta ve velké míře. Ideální kurz pro dospělé, vyžadující rapidní pokrok v krátkém čase.

 

Max.počet studentů ve třídě: 12

 

Nástupní termíny: každé pondělí

 

Cena zahrnuje:

  • Kurzovné
  • Ubytování v hostitelské rodině, jednolůžkový pokoj s polopenzí
  • Studijní materiály
  • Registrační poplatek

Cena nezahrnuje:

  • Dopravu  (rádi Vám zajistíme dopravu až na místo pobytu)
  • Pojištění
  • Kapesné
 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj, s polopenzí. Dvoulůžkový pokoj v případě 2 klientů společně.

 

Nadstandartní hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj, s polopenzí, vlastním soc.zařízením, WiFi a televizí. Navíc - týdenní jízdenka na místní hromadnou dopravu zdarma.

 

Apartmány Culver House a Churchield House - ubytování v jednolůžkových a dvoul.pokojích, vybavená kuchyňka, Wi-Fi, zahrada. Oba domy se nachází vedle školy.

 

Program na volný čas

Škola Margate Language Centre připravuje pro své studenty výborné mimoškolní aktivity. Večerní akce jako je bowling, kurzy salsy, filmové večery, karaoke či návštěvy divadla bývají hodně navštěvované. Půldenní a celodenní výlety jako např do Canterbury, Londýna nebo Doveru Vám zpestří pobyt. Škola má i svůj klub the Hawley Club, který je otevřen téměř každý večer a studentům je zde k dispozici stolní fotbal, kulečník či internet kavárna zdarma.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Intenzivní angličtina

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 38
 

Aktuality

nahoru