GB GB GB

Margate

Jazykový kurz: Intenzivní angličtina

Informace o jazykovém kurzu - Intenzivní angličtina

Intenzivní kurz angličtiny probíhá od 9:30 do 13:00 a od 14:00 do 16:30 /pondělí až čtvrtek/ aje vhodný pro klienty, kteří kteří se chtějí zdokonalit v angličtině pro práci, pro cestovní ruch i v každodenních situacích. Kurz je určen pracujícím a vytíženým klientům. Studenti společně zdokonalují využívání jazyka v praxi, nová slovní zásoba je do výuka zahrnuta ve velké míře. Ideální kurz pro dospělé, vyžadující rapidní pokrok v krátkém čase.

 

Max.počet studentů ve třídě: 12

 

Nástupní termíny: každé pondělí

 

Cena zahrnuje:

  • Kurzovné
  • Ubytování v hostitelské rodině, jednolůžkový pokoj s polopenzí
  • Studijní materiály
  • Registrační poplatek

Cena nezahrnuje:

  • Dopravu  (rádi Vám zajistíme dopravu až na místo pobytu)
  • Pojištění
  • Kapesné
 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj, s polopenzí. Dvoulůžkový pokoj v případě 2 klientů společně.

 

Nadstandartní hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj, s polopenzí, vlastním soc.zařízením, WiFi a televizí. Navíc - týdenní jízdenka na místní hromadnou dopravu zdarma.

 

Apartmány Culver House a Churchield House - ubytování v jednolůžkových a dvoul.pokojích, vybavená kuchyňka, Wi-Fi, zahrada. Oba domy se nachází vedle školy.

 

Program na volný čas

Škola Margate Language Centre připravuje pro své studenty výborné mimoškolní aktivity. Večerní akce jako je bowling, kurzy salsy, filmové večery, karaoke či návštěvy divadla bývají hodně navštěvované. Půldenní a celodenní výlety jako např do Canterbury, Londýna nebo Doveru Vám zpestří pobyt. Škola má i svůj klub the Hawley Club, který je otevřen téměř každý večer a studentům je zde k dispozici stolní fotbal, kulečník či internet kavárna zdarma.

Výběr pobytu podle státu
Stát:
Prosím zvolte Stát z nabídky a klikněte na tlačítko Hledat.
nahoru