GB GB GB

London

Jazykový kurz: Club 8 intenzivní angličtina

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: Frances King School of English, Londýn
Cena od: 26000 Kč

Informace o jazykovém kurzu - Club 8 intenzivní angličtina

Tento velmi intenzivní kurz probíhá ve skupinách od 5 do 8 studentů a je vhodný pro motivované klienty. Výuka je od 9:00 do 13:00 hodiny a budete probírat efektivifním způsobem angličtinu pro každodenní život, studium i práci. Získáte dovednosti v komunikaci, zlepšíte výslovnost i gramatiku společně s psaným projevem potřebným např.pro práci, cestování a další situace. Výhodou u tohoto typu kurzu jsou malé skupinky studentůa vyšší věkový průměr.

 

Max.počet studentů ve třídě: 15

 

Nástupní termíny: každé pondělí

 

Cena zahrnuje:

  • Kurzovné
  • Studijní materiály

Cena nezahrnuje:

  • Ubytování v hostitelské rodině, jednolůžkový pokoj se snídaní
  • Ubytovací poplatek
  • Dopravu  /rádi Vám zajistíme dopravu až na místo pobytu/
  • Pojištění
  • Kapesné

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj, se snídaní /ubytování v 1.nebo 2.zóně, v létě ve 3. zóně/. Polopenze za příplatek, dvoulůžkový pokoj pouze v případě 2 cestujících společně. Ubytování bez stravy je možné.

Nadstandartní rodina – jednolůžkový pokoj se snídaní, vlastním soc.zařízením. Umístění v 1. a 2.zóně je možné za připlatek.

 

Studia, apartmány, studentské byty – jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje bez stravy, v různých londýnských zónách.

 

Program na volný čas

Škola Frances King School of English má připraven zajímavý program mimoškolních aktivit, např.odpolední procházky a návštěvy muzeí, tradiční Fish and Chips restaurací či indické kuchyně, výlet na kolech. Na víkendy jsou naplánovány exkurze a výlety, např. Plavba po řece Thames do Greenwiche, návštěvy BBC stanice a jiné.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Club 8 intenzivní angličtina

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 51
 

Aktuality

nahoru