Portugalsko Portugalsko Portugalsko

Lisabon

Jazykový kurz: Obecná portugalština

Jazykový kurz: Obecná portugalština nebo Obecná portuugalština plus workshop

Výuka u tohoto jazykového kurzu probíhá od 9:00 do 12:00 hodin a je vhodná i pro úplné začátečníky. Lekce zahrnují čtení, psaní, komunikaci i poslech. Výuka je možná i na jeden týden. Kurz obecná portugalština plus workshop – stejný modul jako u obecné portugalštiny, navíc jsou 2 lekce denně na výběr z hodin konverzace, slovní zásoby, nácvik gramatiky, prezentace a např. hraní scének.

 

Nástupní termíny: každé pondělí, začátečníci: 3.1., 31.1., 28.2., 28.3., 2.5., 30.5., 4.7., 1.8., 29.8., 26.9., 24.10., 21.11.

 

Maximální počet studentů ve třídě: 8

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji se snídaní

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu
  • pojištění
  • transfer z letiště do ubytování (cena je 47,50 EUR za zpáteční transfer)
  • kapesné

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina jednolůžkový pokoj se snídaní. Vzdálenost z ubytování do školy je maximálně 30 min místní dopravou nebo pěšky.

 

Program na volný čas

Jazyková škola CIAL v Portugalsku nabízí svým studentům aktivity vždy na 1 měsíc. Zpravidla to bývá společné sledování filmů, návštěvy muzeí a známých míst země, večerní live koncerty či sobotní půldenní výlet. Většinou jsou již zahrnuty v ceně kurzu, někdy bývají za menší poplatek. Celodenní exkurze v neděli nebo tradiční portugalská večeře bývá v nabídce také-za poplatek.

Výběr pobytu podle státu
Stát:
Prosím zvolte Stát z nabídky a klikněte na tlačítko Hledat.
nahoru