Language Specialist International

má více jak 25 let tradici ve výuce angličtiny a nachází se poblíž centra města, kousek od pláže .
V moderní budově se nachází 48 prosvětlených a dobře vybavených učeben, perfektně vybavené studentské centrum. Je zde také studentská klubovna s kulečníkem, stolním tenisem a školní kantýnou. Studenti mají v oblibě také místní Le Cafe Parisien, restauraci v přízemí budovy.

 

NÁŠ TIP:

  • špičkové kurzy pro profesionály - angličtina v oblasti pojišťovnictví, financí, bankovnictví, účetnictví, telekomunikací, žurnalistiky, farmacie aj./
  • výborně vybavená škola s tradicí - jedíná akreditovaná ve městě


Portsmouth

je město na jihovýchodním pobřeží Velké Británie 100 km vzdálené od Londýna se zhruba 200 tis.obyvateli. V minulosti býval Portsmouth využíván jako vojenský přístav a v současnosti slouží jako základna britského královského loďstva Royal Navy. Mezi hlavní turistické atrakce patří téměř vše, co je spjato s 800 let starou historií námořnictva /Naval Dockyard, lod HMS či nedávno ze dna vyzvednutá loď Jindřicha VIII. Mary Rose/.

Ve městě se mimo jiné narodili slavní spisovatelé Charles Dickens, Artur Conan Doyle či Rudyard Kipling. K dalším památkam, které stojí za to vidět patří hrad Southsea castle, Královské muzeum námořnictva, přírodovědné muzeum Cumberland House či akvárium Blue Reef/. Místní obchodní centrum patříke špičce Anglie, rozmanité restaurace či bohaté sportovní vyžití, to vše je v Portsmouth na dosah..

 

Budova jazykové školy LSI v Portsmouth

 

Angličtina v Pourtsmouth

 

 Ve výuce jazykové školy v Portsmouth

 


Jazykové školy


Aktuality

nahoru