JAR JAR JAR

Jeffreys Bay

Jazykový kurz: Obecná angličtina

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: Jeffreys Bay
Cena od: 14 126,- Kč

Jazykový kurz: Obecná angličtina 20 lekcí týdně nebo Intenzivní angličtina 30 lekcí týdně

U tohoto jazykového kurzu probíhá výuka od 9:00 do 12:50. Budete zde procvičovat komunikaci, čtení, psaní i poslech společně s gramatikou. V lekcích je důraz kladen především na práci s učebnicí, ale ve velké míře se vyučuje také konverzace. Kurz obecné angličtiny je ve škole velmi oblíben u klientů, kteří chtějí poznávat okolí. Intenzivní angličtina probíhá od 9:00 do 15:50. Odpolední lekce jsou zaměřeny na využití jazyka v praxi a na přání studentů mohou být lekce i z obchodní angličtiny.

 

Nástupní termíny: každé pondělí

 

Maximální počet studentů ve třídě: 8

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji s polopenzí
  • studentskou kartu na slevy
  • dopravu do marketu v pondělí a pátek

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu
  • kapesné
  • pojištění
  • transfer z/na letiště

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj s polopenzí.

 

Studentská rezidence – jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje v třípokojových apartmánech se společným soc.zařízením. Společné jsou také kuchyňka, obývací pokoj. Studentům je k dispozici WiFi i gril na zahradě. Rezidence je hned vedle školy a cena je od 110 USD/týden/osoba.

 

Hostel Island Backpapers – populární ubytování pro mladé. Nachází se jen 2 minuty pěšky od školy a k dispozici jsou vícelůžkové pokoje se společným soc.zařízením, cena je od 140 USD/týden/osoba nebo jednolůžkové či luxusní pokoje s vlastním soc.zařízením, cena je od 420 USD/týden. Studenti mají k dispozici kuchyň, jinak lze objednat snídani i večeři, cena za jedno jídlo je 6 USD.

 

Program na volný čas

Jazyková škola Jeffreys Bay organizuje pro své klienty spoustu zajímavých aktivit na každý den. Velmi oblíbené jsou lekce surfu (kromě kombinace s kurzem angličtiny) i pro začátečníky s cenou 34 USD za dvouhodinovou lekci:-). Mezi další aktivity patří jízdy na koních, Sand Boarding (jízda na písku na prkně), lekce windsurfingu, exkurze do Addo Elephant National Park nebo Schotia Safaris, procházka s průvodcem po městě nazvaná Tokyo Sexwale Township. Pravidelné návštěvy kina, plážový volejbal, společné pikniky či ochutnávky vína jsou na programu každý týden.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Obecná angličtina

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 39
 

Aktuality

nahoru