International House Nice

International House

Organizace International House byla založena v roce 1953 a kromě výuky cizích jazyků se zabývá také tvorbou vlastních učebních publikací. Její součástí je 140 škol ve 40 zemích světa. Škola v Nice se nachází v 1.patře moderní budovy francouzské univerzity obchodu IPAG. Studenti tak mohou přijít do kontaktu s francouzskými studenty a mohou využívat vybavení školy. Jazyková škola IH Nice je vybavena 13 prostornými a klimatizovanými učebnami, počítačovou učebnou a knihovnou, kavárnou na terase, zahradou a wifi je zde zdarma.

 

NÁŠ TIP:

  • škola s tradicí
  • jen 10 studentů ve třídě
  • studium v prostorách univerzity
  • skvělý výběr kurzů, např. kombinace s vařením, aromatherapií, rodinné kurzy, stáž na farmě, 40+kurzy, přípravné na zkoušky a další


Nice

Nice bývá nazýváno hlavním městěm Azurového pobřeží a se svými 350 000 obyvateli je 5. největším městem Francie. Nice je přitažlivá pro každého, kdo miluje blankytné moře s jemným pískem, trochu historie /nádehrné Staré město s projížďkou tramvají/, tradiční trhy a kouzelné obchůdky,návštěvu muzeí /je jich tady 6/, galerií. Nice je místem pro vyznavače sportů, oblíbené jsou zde parasailing, potápění nebo jízda na kajaku. Promenádu pro pobřeží, bruslení nebo výlety do blízkého Cannes, Monaca nebo třeba lodní výlet do St.Tropez si určitě nenechte ujít. Jazyková škola IH Nice se nachází v centru, kousek od knihovny, Národního Divadla a Muzea Moderního umění a kousek od pláže.

 

Nice

 

Nice

 

Nice


Jazykové školy


Aktuality

nahoru