USA USA USA

Honolulu

Jazykový kurz: Prázdninová angličtina

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: Global Village, Honolulu
Cena od: 26 352,- Kč

Jazykový kurz: Prázdninová angličtina 16 lekcí týdně nebo Standardní angličtina 20 lekcí týdně

Tento jazykový kurz probíhá 4 dny v týdnu (pondělí až čtvrtek). Výuka je vždy rozdělena dle jazykových dovedností, začátečníci až mírně pokročilí studují odpoledne, od 13:20 do 17:00 hodin. Nejprve vždy konverzaci a pak gramatiku. Studenti s pokročilou angličtinou studují dopoledne, od 8:30 do 12:10. Kurz o intenzitě 20 lekcí týdně pak probíhá každý den, tedy 4 lekce denně 5 dní v týdnu.

 

Nástupní termíny: každé 1.pondělí v měsíci

 

Maximální počet studentů ve třídě: 15 (průměr 11)

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji bez stravy
  • registrační a ubytovací poplatek
  • studijní materiály

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu (rádi Vám zajistíme nejvýhodnější letecké spojení)
  • pojištění (pojistíme Vás u pojišťovny Allianz, se kterou spolupracujeme)
  • kapesné
  • poplatek za vízum do USA
  • transfer z letiště do ubytování

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj bez stravy. Plná penze je za příplatek 70 USD/týden. Pro klienty mladší 18 let platí jiná cena v ubytování, příplatek je 25 USD/týden pro všechny typy ubytování.

 

Studentská rezidence Kaimuki nebo Kapiolani jednolůžkové pokoje se společným soc.zařízením, WiFi. Minimální věk je 16 let a minimální délka pobytu jsou 4 týdny.

 

Program na volný čas

Jazyková škola Global Village na Havaji připravuje pro své studenty pravidelné grilování na pláži, výuku Hula tance, lekce surfingu, SCUBA či potápění. Oblíbené je i pozorování velryb, výlet k žraločím jeskyním či k sousednímu ostrovu. Program na červenec je tento: společná návštěva typické hawai restaurace, promítání filmů, pizza večer, lekce hry na ukulele, přivítání nových studentů, fotbalové či basketbalové odpoledne, grilování, projížďka po ostrově, plavba na katamaránu.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Prázdninová angličtina

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 74
 

Aktuality

nahoru