Německo Německo Německo

Heidelberg

Jazykový kurz: Intenzivní němčina v miniskupině

Jazykový kurz: Miniskupina 20 lekcí týdně nebo 30 lekcí týdně po 45 min

Tento typ jazykového kurzu je obdobou intenzivní výuky u této školy. Kurz probíhá od 9:30 do 13:00 a je speciálně připraven pro klienty preferující studium v malé skupince. Garance u tohoto kurzu je 5 studentů a kurz probíhá od září do června.
Variantou  je 30 lekcí týdně, tedy navíc s odpoledními lekcemi od 12:45 do 14:15.

 

Maximální počet studentů vě třídě: 12 (průměr 10)

 

Nástupní termíny: každé pondělí, začátečníci pouze každé 1.pondělí v měsíci

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině typu B /více informací o tomto ubytování naleznete níže/, bez stravy
  • registrační a ubytovací poplatky

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu
  • kapesné
  • pojištění
  • studijní materiály v ceně 35 EUR (hradí se na místě nebo si je můžete zapůjčit)

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina - jednolůžkový pokoj nebo dvoulůžkový pokoj - pouze pro 2 cestující společně, bez stravy, se snídaní, polopenzí či plnou penzí. Ubytování si lze vybrat dle typu A - vzdálenost od školy 2-30min místní dopravou, typu B - do 50 minut místní dopravou (levnější).

 

Studentské rezidence, apartmány, hostel – jedno nebo dvoulůžkové (v případě dvou cestujících společně) pokoje bez stravy. Dokoupit lze stravu v partnerské restauraci školy (50 EUR-snídaně, 95 EUR-polopenze, 150 EUR-plná penze pondělí až sobota). Tento typ ubytování je velmi populární a vybrat si můžete z široké nabídky studentských rezidencí, již od 100 EUR/jednol.pokoj. Ceny se většinou liší dle vzdálenosti od školy.

 

Hotel F+U „Bayrischer Hof“*** - 200 m od školy, cena za 1 noc se snídaní od 80 EUR/jednol.pokoj.

 

Program na volný čas

Jazyková škola F+U zajišťuje bohatý doprovodný program, vždy v doprovodu učitele. Mezi pravidelné aktivity patří uvítací party na začátku měsíce, grilování, procházka po starém městě s návštěvou starodávného sklepení, sportovní turnaj ve fotbalu a volejbalu. Velmi oblíbená bývá romantická plavba po řece Neckar, která začíná poblíž románské pevnosti Dilsberg ve starém městě Heidelberg a končí v Neckarsteinach se svými 4 středověkými hrady. Dalšími aktivitami, které přitahují studenty je výlet na kolech do Ladenburgu, podél řeky Neckar, výlety a exkurze do Mnichova, Strasbourgu či Paříže...

Výběr pobytu podle státu
Stát:
Prosím zvolte Stát z nabídky a klikněte na tlačítko Hledat.
nahoru