Malta Malta Malta

Gozo

Jazykový kurz: Intenzivní angličtina

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: BELS Gozo
Cena od: 21 702,- Kč

Intenzivní angličtina Minigroup:

Tento typ jazykového kurzu je určen motivovaným klientům, díky vyšší intenzitě kurzu a malému počtu studentů ve skupině. Výka probíhá od 9:15 do 12:45, odpoledne pak navazuje od 13:15 do 16:30.

 

Max.počet studentů ve třídě: 6 /průměr 4, v létě 5/

 

Nástupní termíny: každé pondělí

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině, jednoůžkový nebo dvoulůžkový pokoj s polopenzí
  • registrační poplatek

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu  /rádi Vám zajistíme dopravu až na místo pobytu/
  • pojištění
  • kapesné
  • transfer trajektem z/na letiště Valletta/Malta, cena je od 40 EUR
  • letní příplatek /od 5.7.do 26.9./ ve výši 35 EUR/týden

 

Možnosti ubytování:

Hostitelská rodina – dvoulůžkový pokoj, s polopenzí. Jednolůžkový pokoj je možný pouze mimo sezonu.

 

Nadstandartní rodina – jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj s polopenzí, vlastním soc.zařízením a klimatizací za příplatek.

 

BELS rezidence – jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, celkem 6 pokojů se stropním ventilátorem, psolečným soc.zařízením, kuchyňkou a obývacím pokojem. Rezidence je jen 6 minut pěšky od školy.

 

BELS apartmány – jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje ve 4 bytech, kompletně vybavené. Apartmány jsou vzdáleny 5 minut pěšky od školy a 3 minuty od vesnice Kercem.

 

Venkovský apartmán Torri Kercem – rekonstruované a 200 let staré venkovské stavení, ve kterém je 9 ubytovacích  jednotek s jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji, bazénem. Ubytování je zde možné pouze od dubna do listopadu. Dům se nachází hned vedle školy.

 

Aparthotel – apartmány s dvoulůžkovými pokoji, klimatizací a plným vybavením. Ubytování je v dosahu cca 45 minut od školy /20 minut jízdy na kole/.

 

Hotely – Ulysses Apart Hotel***, Downtown Hotel***, San Andrea Hotel***

 

Program na volný čas:

Jazyková škola BELS na Gozu organizuje aktivity pro volný čas pro své studenty. Pravidelné grilování, koupání či setkávání se v místních restauracích. Pomohou Vám také s pronájmem auta, zajištěním např.rybolovu. Oblíbené bývají výlety za místními památkami, např.stará Citadela, Xlendi-starodávná rybářská vesnice, Ggantija prehistorický chrám, Xaghra-kouzelné jeskyně, Xewkija-malé zemědělské městečko se starým chrámem St.John the Baptist.


« zpět



Uvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.



Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Intenzivní angličtina

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 94
 

Aktuality

nahoru