Globe English Centre

má více než 30 let tradici ve vzdělávání dětí a dospělých. Škola se nachází v centru města, jen 20 minut od pláže pravidelnou vlakovou dopravou. Škola má 2 budovy /pro juniory a pro dospělé/ a nachází se v rozlehlé zahradě.

Ve škole je 14 učeben, počítačová učebna se 14 počítači, zdarma WiFi, studijní centrum. Studenti mohou relaxovat v nádherné zahradě či odpočívárně ve škole. Škola je celkově velmi dobře vybavena.

 

 NÁŠ TIP:

  • studium v malých skupinách a již od jednoho týdne
  • celoroční kurzy pro děti a mládež, od 7 let, od 1 týdne, od základních vědomostí
  • nádherné a bezpečné prostředí

 

Exeter

 

je hlavní město Devonu, ležící v jihozápadní části Velké Británie, 2 hodiny od Londýna. Žije zde 120 tisíc obyvatel a oblast je vyhlášená jako Nejlepší hrabství Anglie. Důvodů je několik…Svým příjemným klima, kdy letní teploty dosahují i 30 °C a oblast je proto také oblíbenou prázdninovou destinací Britů. Svými čistými plážemi a romantickým pobřežím, a tedy památkou UNESCO.

Dominantou Exeteru je katedrála Exeter Cathedral, ve měste sídlí univerzita a město je rušným kulturním centrem oblasti. Exeter byl zvolen Top městem Anglie pro kvalitní život-díky nízké nezaměstnanosti, kriminalitě a znečištění ovzduší a nejlepšímu kulturnímu, rekreačnímu i komerčnímu vyžití.

 

Jazyková škola v Exeteru

 

 

 

Jazyková škola Globe Centre v Exeteru

 

Učebna jazykové školy Globe Centre v Exeteru


Jazykové školy


Aktuality

nahoru