Japonsko Japonsko Japonsko

Fukuoka

Jazykový kurz: Intenzivní angličtina s vatiantami

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: GENKI Japanese and Cultural Institute, Fukuoka
Cena od: 27 925,- Kč

Jazykový kurz: Obecná japonština s variantami 25 lekcí týdně

Jedná se o oblíbený jazykový kurz obecné japonštiny v intenzitě 20 lekcí týdně PLUS máte na výběr 5 lekcí odpoledních: Japonština a pop kultura, Japonština a tradiční kultura, Japonština a konverzace nebo Japonština a příprava na zkoušku.

 

Nástupní termíny: každé pondělí

 

Max.počet studentů ve třídě: 6 (průměr 2-4)

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji se snídaní
  • registrační a ubytovací poplatek
  • uvítací balíček
  • studijní materiály a učebnice

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu (rádi Vám zajistíme nejvýhodnější letecké spojení do Fukuoky, vždy se jedná o přestupový let z Japonska nebo Asie)
  • pojištění (pojistíme Vás u zdravotní pojišťovny Allianz, se kterou spolupracujeme)
  • kapesné
  • transfer z letiště do ubytování (víza občané ČR nepotřebují, při pobytu do 90 dnů)

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj se snídaní. Večeře je možná za příplatek 37 USD/týden. Vzdálenost z hostitelské rodiny do ubytování je maximálně 60 min. místní dopravou.

 

Studentské rezidence – 3 typy rezidencí, jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje, s možností polopenze, všechny mají připojení na internet, společná kuchyňka jen u některých. Cenově jsou rezidence zhruba shodné jako ubytování v hostitelské rodině.

 

Studentské apartmány – jednolůžkové a dvoulůžkové byty, se společnou kuchyňkou a soc.zařízením.

 

Program na volný čas

Jazyková škola GenkiJACS organizuje pravidelně akce pro své studenty. Každý pátek se koná společná večeře v různých místních restauracích, např.rybí restaurace nebo s dvoupatrovým vodopádem. Oblíbený je také večer s promítáním filmů nebo speciální odpolední lekce zaměřené  na japonskou kulturu a tradice, např.čajový ceremoniál, japonské aranžování květin nebo kaligrafie. O víkendech plánují společné návštěvy místních festivalů a známých míst. Pravidelně se jezdí k Mt. Aso (největší aktivní japonské sopce), workshop výroby keramiky a soba noodle bývají hodně populární.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Intenzivní angličtina s vatiantami

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 72
 

Aktuality

nahoru