F+U Academy of languages Heidelberg

se nachází v centru města, ve 3.patře budovy nákupního centra Darmstädter Hof Centrum na náměstí Bismarckplatz. Leží jen 2000 od řeky Neckar a cca 10km od zámku Heidelberg. Škola patří mezi největší jazykové školy v Německu, slouží také jako centrum mezinárodních jazykových zkoušek.

Škola je výborně vybavena 45 multimediálními vyučovacími místnostmi (v letní sezonu až 70), 3 počítačovými učebnami s 50 počítači, společenskou místností, kantýnou i terasou. Škola je otevřena až do 21:00 a je bezbariérová. WIFI připojení.

 

NÁŠ TIP:

  • studium již od 1 týdne
  • celoroční záruka studia různých jazyků, možnost kombinací
  • rozsáhlá nabídka ubytování - studentské domy, apartmány, hostitelské rodiny, F+U hotel "Bayrischer - Rof"
  • dobrý mezinárodní  mix studentů z celého světa
  • večerní kurzy, akademický rok, kombinace studia angličtiny a němčiny (minimální znalost je A1), kurzy pro sportovce, umělce, IT odborníky, děti od 6 let - němčina, od 12 let  - angličtina

 

 

 

Heidelberg

město v jihozápadní části Německa/ poblíž Stuttgartu/ a se svými 150tis.obyvateli patří k turisticky vyhledáváným místům. V minulosti bylo centrem básníků, malířů i učenců. Zdejší univerzita, založena ve 14.století se stále těší oblibě studentů a patří k nejrenomovanějším univerzitám v Evropě. Heidelberský zámek, Staré město Altstadt, most Alte Brücke neztratili nic ze svého kouzla. Město je také považováno za vědecké a ekonomické centrum.

 

Budova jazykové školy F+U v Heidelbergu

 

Studium němčiny v Heidelbergu na jazykové škole F+U academy of languages v Heidelbergu

 

Učebna jazykové školy F+U v Heidelbergu

 


Jazykové školy


Aktuality

nahoru