GB GB GB

Exterer

Jazykový kurz: Intenzivní angličtina

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: Globe English Centre, Exeter
Cena od: 29061 Kč

Jazykový kurz: Intenzivní angličtina 28 lekcí týdně po 45 min

Výuka u tohoto typu jazykového kurzu probíhá od 9:00 do 12:30, odpoledne pak od 13:30 do 15:00, v pátek se budete učit jen do 12:30. Ve vyučování  se budou střídat 2 učitelé. Studovat je možno už od 1 týdne! V kurzu budete rozvíjet své schopnosti komunikovat efektivně anglicky. Dopolední lekce jsou shodné s kurzem obecné angličtiny, v odpoledních lekcích budete pracovat s různým výukovým materiálem jako jsou noviny, časopisy, rozhlas, video atp. Dozvíte se zajímavé informace o britské kultuře a životě britů.

 

Max.počet studentů ve třídě: 6 (průměrně 4)

 

Nástupní termíny: každé pondělí

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji s plnou penzí
  • registrační poplatek
  • zapůjčení studijních materiálů

Cena nezahrnuje:

  • dopravu (rádi Vám zarezervujeme nejvýhodnější letecké spojení do Anglie, návazně pak autobusem, vlakem či soukromým transferem)
  • pojištění
  • kapesné
  • příplatek k ubytování od 12.6.2011 do 28.8.2011 ve výši 10 GBP/týden

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina - jednolůžkový pokoj s plnou penzíHostitelská rodina – jednolůžkový pokoj s plnou penzí. Ubytování je vzdáleno maximálně 30 minut pěšky od školy (méně než 2,8 km). V případě ubytování ve větší vzdálenosti, škola Vám uhradí jízdné. Nadstandardní rodina s vlastním soc.zařízením je možná za příplatek.

 

Studentský apartmán – jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj, bez stravy. Každý apartmán je plně vybaven, je zde také ADSL a je určen pro 3-4 studenty. Ručníky i povlečení jsou k dispozici. Apartmány jsou kousek od školy, asi 2 minuty pěšky.

 

Soukromý apartmán – plně vybavený apartmán pro soukromé využívání, je určen pro rodiny i dospělé klienty. Je v dosahu pěší chůze.

 

Program na volný čas

Jazyková škola Globe English v Exeteru připravuje bohatý program odpoledních aktivit pro své studenty. Program aktivit ve škole je např. kurz vaření, kvízové večery, stolní hry, kulečníkové turnaje, stolní tenis, party nebo grilování. Aktivity mimo školu zahrnují návštěvu divadla, kina, společné posezení v tradiční hospodě, návštěvu nakladatelství novin, stanice rádia, pivovaru, potápění, let balonem nebo po stopách literátů – A.Christie, Ch.Dickense.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Intenzivní angličtina

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 82
 

Aktuality

nahoru