English in Margate

English in Margate se nachází v atraktivní historické budově z 19.století přímo v centru města. Ze školy je to kousek na pláž, vlakovou zastávku či na nákupy.

Škola nabízí výuku v moderně vybavených učebnách s TV a DVD. K dispozici mají studenti multimediální centrum určené pro samostudium a také the Hawley Club, oblíbený studentský bar s internet kavárnou, WiFi, klavírem, kulečníkem, stolním fotbalem a plazmovou TV.

 

NÁŠ TIP:

 

  • škola pouze pro dospělé s individuálním přístupem
  • výborný mezinárodní mix
  • příjemné a srdečné prostředí v klidném městečku

 

 

Margate

 

je nádherné přímořské městečko s písečnými plážemi nacházející se na jihozápadním pobřeží Velké Británie, v oblasti Kent. Se svou populací kolem 40 tisíc patří k nejteplejším místům Anglie s nejnižšími srážkami.

Díky okouzlujícímu venkovu, známému svými ovocnými sady a malebnými vesničkami mu právem náleží název „Zahrada Anglie“ Margate je 110 km vzdálená od Londýna, poblíž je pak přístav Dover. Margate nabízí mnoho – od pohodlného nakupování přes relaxační a sportovní aktivity. K procházkám vybízí oblíbená trasa podél pobřeží, kdy dojdete k pěkné rybářské vesničce Broadstairs nebo většího přímořského města Ramsgate s kouzelným Royal Harbour přístavem.

 

Budova jazykové školy English i n Margate

 

Studenti v jazykové škole English in Margate

 

Ubytování v rezidenci v English in Margate

 


Jazykové školy


Aktuality

nahoru