English in Chester

Škola byla založena v roce 1976 a vlastní 3 elegantní budovy na malém historickém náměstí nacházejícím se ve staré části města Chester, jen dvě minuty od centra města. Před více než 200 lety bývaly budovy školy domovem pro bohaté a známé obyvatele Chesteru. 2 budovy tvoří hlavní budovu školy, třetí budova je na druhé straně náměstí a jmenuje se Language Training Centre. V tomto centru jsou vedeny kurzy pro profesionály.
V budově pro obecnou angličtinu je 12 prostorných tříd, kapacitně pro 140 studentů. Nová moderní jazyková laboratoř má 12 počítačů, internet a wifi zdarma je samozřejmostí. Jazyková škola English in Chester má také nově vybudované Self Access Centre /centrum pro samostudium/ s 12 počítači a unikátním výukovým softwarem je studentům k dispozici každý den. Klubovna  s LCD televizorem, kavárna a venkovní posezení patří také k nadstandartnímu vybavení školy.
LTC-The Language Training Centre je výborně vybaveno 6 učebnami s kapacitou 30 klientů. Nová jazyková laboratoř s 5 počítači, jazyková laboratoř, internet zdarma a WiFi a relaxační místnost uspokojí i náročné klienty.

 

NÁŠ TIP:

  • jediná akreditovaná a celoročně otevřená škola ve městě
  • perfektní vybavení školy
  • intenzivní kurzy za výhodnou cenu

 

Chester

je jedno z nejpěknějších menších měst Velké Británie. Nachází se v severozápadní Anglii /asi 40 minut od Manchesteru/ a žije zde asi 120 tisíc obyvatel. Je zde spousta atraktivních míst, které ročně přivítají na 8mil. návštěvníků. Ve městě je populární obchodní centrum s dvoupatrovými obchody, jejichž struktura zůstala zachována ze středověku. Chester, to jsou nádherné historické budovy, perfektně udržované parky, divadlo, kina i muzea, hospůdky i vinné bary některé v původním historickém rázu, plavby lodí po řece Dee, největší ZOO Velké Británie, každoroční festivaly…

 

 

Studium angličtiny v Chesteru

 

Multimediální učebna jazykové školy English in Chester

 

Odpočívárna jazykové školy English in Chester


Jazykové školy


Aktuality

nahoru