English 2000 School of English

English 2000 School of English se nachází v přímořském městě Bournemouth na jihovýchodním pobřeží Velké Británie. Je umístěna v typicky anglické budově. Škola je akreditována British Councilem a tudíž je zárukou kvalitního studia. Jazyková škola byla založena v roce 1992 a je spíše menší školou. Nachází se přímo v centru města a přitom jen kousek od pláže. Najdete tady pěkné prosvětlené učebny, studentskou odpočívárnu i studovnu.

 

Náš tip:

 

  • skvělá škola pro nenáročné klienty
  • možnost programu Bournemouth Work experience -kombinace studia a práce v gastronomii a hotelnictví
  • možnost programu Study and Work - nejprve studujete pak pracujete - PRÁCE PŘEDEM ZAJIŠTĚNÁ
  • zkouškové kurzy, TOEIC kurzy

 

Bournemouth

je 160 tis. kosmopolitní město jižní Anglie s dlouhými písečnými plážemi. Počasí je zde mírné téměř celý rok a tak si můžete vychutnat zdejší atmosféru kdykoliv. Za zmínku stojí Poole Harbour, 2.největší přírodní přístav na světě. The New Forrest je vzdálen pouze 20 minut, oblast panenské přírody, volně pasoucích se koní.

V Bournemouth najdete také univerzitu /Bournemouth Univerzity, nová a oceněná škola/a letiště.  Bohatá kulturní scéna, koncerty, obchody, restaurace či lední stadion – to vše patří k městu, které nosí právem označení „Nejšťastnější místo k životu“ v Anglii.

 

Budova jazykové školy English 2000 Bournemouth

 

 

Učebna jazykové školy English 2000 Bournemouth

 

 

Jazykový pobyt v Bournemouth


Jazykové školy


Aktuality

nahoru