GB GB GB

Edinburgh

Jazykový kurz: Obchodní angličtina

Délka kurzu: 4 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: Global School of English, Edinburgh
Cena od: 40 194,- Kč

Jazykový kurz: Kombinace 15 lekcí obecné + 10 lekcí obchodní angličtiny

Oblíbený 4 týdenní jazykový pobyt pro profesionály nebo pro ty, kteří chtějí v Anglii pracovat. Naučit se obchodní angličtinu není jen o specifické slovní zásobě, ale především naučit se praktické dovednosti, přizpůsobit se novému pracovnímu prostředí či schopnost pracovat v rozmanitém prostředí. Tento kurz se skládá z 15 lekcí obecné angličtiny s pravidelným testováním a obchodní angličtiny v rozsahu 2 lekce denně: Obchodní komunikace-schůzky, negace, prezentace, telefonování, reporty, emaily. Dovednosti související s obchodním prostředím-management, finančnictví, prodej a marketing, turismus. Témata související s mezinárodním obchodem-mezinárodní vztahy, personalistika, globalizace, rozvoj trhů.

 

Nástupní termíny: 10.1., 7.2., 7.3., 4.4., 2.5., 30.5., 27.6., 25.7., 22.8., 19.9., 17.10., 14.11.

 

Maximální počet studentů ve třídě: 16 (mimo sezónu 8)

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji s polopenzí, ubytování je od neděle do neděle
  • studijní materiály
  • ubytovací poplatek

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu (rádi Vám rezervujeme nejvýhodnější letecké spojení do Edinburghu)
  • pojištění (pojistíme Vás u pojišťovny Allianz, se kterou spolupracujeme)
  • kapesné
  • transfer z/na letiště do/z ubytování - cena je 45 GBP za jeden směr

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj s polopenzí. Ubytování je v dosahu max. 45 min městskou hromadnou dopravou.

 

Bed & Breakfast – ubytování v soukromí, v jednolůžkovém nebo dvoulůžkovém pokoji s vlastním soc.zařízením. Ubytování je v dosahu max. 30 minut městskou hromadnou dopravou. V pokoji je televize a kávovar. Cena je 140 GBP/týden, ubytování je možné pouze od září do června.

 

Studentské byty a rezidence – studentské byty pouze mimo sezónu, rezidence v létě. Ceny jsou od 165 GBP/týden, bez stravy.

 

Program na volný čas

Jazyková škola Global School of English v Edinburghu organizuje výlety a exkurze pravidelně. Válety do místních zajímavých míst bývají zdarma, občas studenti připlácí pouze 2 GBP a méně za dopravu. Navštítíte tak známý hrad Edinburgh Castle, či Holyrood Palace, staré i nové město, (The Old Town a The New Town), park Princes Street Gardens, botanické zahrady a jiná známá místo tohoto tajemného města.  Během roku organizují výlety také do vzdálených míst jako je Glasgow, Stirling nebo St.Andrews


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Obchodní angličtina

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 51
 

Aktuality

nahoru