GB GB GB

Denver

Jazykový kurz: Obchodní angličtina

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: Bridge English, Denver
Cena od: 22 262,- Kč

Jazykový kurz: Obchodní angličtina 21 lekcí týdně po 60 min

Lekce obchodní angličtiny jsou zaměřeny především na konverzaci, kdy 70% výukové lekce tvoří komunikace studenta. Jazyková škola má připraven vlastní program hodin angličtiny, který je složen z aktuálního dění v businessu a ekonomii. Budete nacvičovat prezentace, angličtinu obchodních schůzek, obchod jiných kultur, inzerci a marketing.  V dopolední výuce budete nacvičovat konvezraci, následovat bude čtení a porozumění novinových článků. Odpoledne pak můžete shlédnout film, součástí je i diskuze o filmu, nová slovní zásoba, idiomy a slang a výslovnost. časově rozdělena od 9:00 do 11:50 a odpoledne pak od 12:50 do 2:10. Tento kurz je u studentů velmi oblíben.

 

Maximální počet studentů ve třídě: 10, průměr 4

 

Nástupní termíny: každé pondělí

 

Cena zahrnuje:

  • Kurzovné
  • Ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji s polopenzí
  • Zpáteční transfer z/na letiště hostitelskou rodinou do/z ubytování
  • Registrační poplatek

 

Cena nezahrnuje:

  • Dopravu
  • Pojištění
  • Kapesné
  • Studijní materiály /kupují se na místě za cca 100-200 USD/

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina - jednolůžkový pokoj s polopenzí

 

Hotely, apartely, apartmány - na vyžádání

 

Program na volný čas

Jazyková škola Bridge English v Denveru připravuje program vždy na celý měsíc. Pro studenty jsou zdarma exkurze a výlety vždy v pátek a sobotu, navíc v doprovodu učitelů školy, např. prohlídka Royal George Bridge-nejvyššího mostu na světě, exkurze do Air Force Academy, procházka po centru Denveru, výlet do Roxborough State Park, rafting, lyžování nebo snowshoeing, kino večer a jiné. V týdnu se pak studenti mohou těšit na sportovní aktivity, návštěvu divadla, večer her, nakupování, návštěva restaurace, shlédnutí krasobruslení a další zajímavé činnosti.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Obchodní angličtina

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 41
 

Aktuality

nahoru