GB GB GB

Colchester

Jazykový kurz: Standardní angličtina

Jazykový kurz: Standardní angličtina 20 lekcí týdně nebo 25 lekcí kombinací týdně

Kurz obecné angličtiny je veden ve 4 lekcích denně od 9:00 do 10:40 a 11:10 do 12:50.. Jedna lekce má 50 minut. Kurz je pečlivě připraven a zaměřuje se na nácvik všech 4 jazykových dovedností-čtení, psaní, poslech a konverzace. V ranním bloku se budete věnovat nové gramatice, slovní zásobě, čtení,užívání internetu a ke konci týdne budete otestováni. V druhém bloku se zaměříte na poslechovou výuku, konverzaci, opakování gramatiky, písemný projev a čtení nových textů.


25 lekcí kombinací týdně - Kurz intenzivní angličtiny je kombinací obecné angličtiny 20 lekcí týdně /viz standardní angličtina/ s 5 lekcemi týdně dle výběru. Vybrat si můžete z těchto variant:konverzace, psaní nebo obchodní angličtina. U varianty psaní se procvičuje správný spelling, tvoření vět, stavba textu, registrace..U varianty konverzace budete procvičovat  mluvené a náslechové dovednosti. Budete pracovat s tématy život v Anglii, média, živtoní prostředí, sociální studia formou diskuzí, scének. U obchodní angličtiny je potřeba mít zkušenosti v této oblasti. Budete se věnovat slovní zásobě, marketingu, obchodní komunikaci, přípravě prezentací.

 

Nástupní termíny: každé pondělí

 

Maximální počet studentů ve třídě: 13

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji s polopenzí
  • studijní materiály

Cena nezahrnuje:

  • dopravu (rádi Vám zajistíme nejvýhodnější letecké spojení do Velké Británie, návazně pak autobusem do města Colchester - jízdenku zajistíme také)
  • kapesné
  • pojištění

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina jednolůžkový pokoj s polopenzí.

 

Program na volný čas

Škola CESC nabízí pestrý program na každý den, např.kulturní akce /videoprojekce, drama klub, kvíz večer/, grilování, fotbalové zápasy, exkurze a výlety do známých měst i míst /Londýn, Cambridge, Brighton, Constable Country../. Pro nové studenty je připravena procházka po Colchesteru s průvodcem, hned 1.den školy.

Výběr pobytu podle státu
Stát:
Prosím zvolte Stát z nabídky a klikněte na tlačítko Hledat.
nahoru