Churchill House School of English Language

se nachází v klidné rezidenční oblasti zhruba 10 minut pěšky od centra města v atraktivní budově z 19.století. Naproti jsou pak tenisové kurty a vidět můžete i přístav. Prostory byly kompletně rekonstruovány,ale původní ráz byl zachován.

Škola je výborně vybavena moderními a prostornými učebnami, jazykovou laboratoří, video studovnou, knihovnou, Individuálním výukovým centrem, internet kavárnou s internetem zdarma a nádhernou zahradou. Ke škole patří i The Churchill Tavern, typicky britský pub a je hned naproti školy. Pro studenty jsou zde pořádány nejrůznější akce.
Pro klienty Executive je určeno studium v budově naproti.

 

NÁŠ TIP:

 

  • jediná škola ve městě
  • 12 jazykových úrovní
  • tenisové kurty k dsipozici zdarma
  • výborné kurzy executive angličtiny

 

 

Ramsgate

 

je přímořské město v jihovýchodní Anglii a se svými 40 tisíci obyvateli patří do hrabství Kent, tzv.“Zahrady Anglie“. Oblast je známá jablečnými a třešňovými sady. Pouze 25 kilometrů je vzdálené od historického Canterbury a asi 110 kilometrpů od Londýna. V okolí Ramsgate je několik zajímavých historických vesnic.

Ramsgate je atraktivní město s kouzelnými starodávnými budovami, známým přístavem Royal Harbour, obchodním centrem a spoustou sportovních příležitostí. Město je velmi bezpečné a mezi studenty oblíbené.

 

Budova jazykové školy Churchill House School of English v Ramsgate

 

Učebna jazykové školy Churchill House School of English v Ramsgate

 

Multimediální učebna jazykové školy Churchill House School of English v Ramsgate

 


Jazykové školy


Aktuality

nahoru