GB GB GB

Chester

Jazykový kurz: Standartní angličtina pro 30+

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: English in Chester, Chester
Cena od: 28210 Kč

Jazykový kurz: Standartní angličtina pro 30+

Kurz obecné angličtiny v rozsahu 24 lekcí týdně. Kurz 30+ je perfektní možností pro klienty mezi 30 a 50 lety, jak se zdokonalit v angličtině, současně relaxovat a „dobít baterky“. Tento jazykový pobyt probíhá v pevně stanovených termínech a blocích po 1 nebo 2 týdnech. Kurz je zaměřen na praktický nácvik jazyka, zejména v mluvené angličtině, díky poznávání města Chester a okolí, přio neformálních schůzkách se zajímavými Brity a na doprovodných aktivitách.

 

Max.počet studentů ve třídě: 8

 

Nástupní termíny: pevně stanovené: 25.4.- pobyt 1 nebo 2 týdny, 2.5. a 22.8.- pobyt 1 týden, 19.9. - pobyt 1 nebo 2 týdny, 26.9. - pobyt 1 týden

 

Cena zahrnuje:

  • Kurzovné
  • Ubytování v hostitelské rodině, jednolůžkový pokoj s polopenzí
  • Ubytovací poplatek

Cena nezahrnuje:

  • Dopravu  /rádi Vám zajistíme dopravu až na místo pobytu/
  • Pojištění
  • Kapesné

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj, s polopenzí. Dvoulůžkový pokoj v případě 2 klientů společně. Je možná i pouze snídaně.

 

Hotel Express by Holiday Inn -  jednol.nebo dvoul.pokoje se snídaní.

 

Doprovodný program

Pro tento typ jazykového kurzu je program přesně naplánován efektivně, např.seznámení s městem Chester s průvodcem, setkávání s Brity /a tedy využívání angličtiny v praxi/, návštěva Chirk Castle, výlet do města Liverpool.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Standartní angličtina pro 30+

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 70
 

Aktuality

nahoru