JAR JAR JAR

Cape Town

Jazykový kurz: Obecná angličtina

Jazykový kurz: Obecná angličtina 20 lekcí týdně nebo 30 lekcí týdně

Výuka u tohoto jazykového kurzu probíhá od 9:00 do 12:50 a je zaměřena na efektivní procvičení konverzace pro každodenní využití. Cílem je také používání správné gramatiky a slovní zásoby, výslovnosti. Skupinky studentů jsou v této škole opravdu malé a tak budete mít možnost se aktivně zapojit do výuky.


Intenzivní kurz 30 je u studentů nejpopulárnější. Skládá se z kurzu Obecné angličtiny a dvou odpoledních lekcí denně, lekce probíhají od 9:00 do 15:20 hodin. Tyto jsou zaměřeny na individuální potřeby každého studenta, můžete tak procvičovat anglickou komunikaci v běžném i profesním životě. Učitelé vždy dle dohody se studenty připravují zajímavá témata na tuto odpolední výuku.

 

Nástupní termíny: každé pondělí

 

Maximální počet studentů ve třídě: 8

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji se snídaní
  • ubytovací poplatek

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu
  • kapesné
  • pojištění
  • studijní materiály, hradí se ve škole, cena je 50 USD

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj se snídaní. Polopenze či vlastní koupelnu lze zajsitit také. Všechny rodiny jsou v dosahu maximálně 5 km a jsou dosažitelné místní dopravou či pěšky.

 

Studentská rezidence – jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj bez stravy. Rezidence je hned naproti školy a je vybavená kuchyní, obývacím pokojem, zahradou.

 

Residence Romney – jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj bez stravy, s vlastní koupelnou. Nová rezidence se nachází jen několik minut od školy, v srdci Green Point. Studenti manjí k dispozici 4 dvoulůžkové pokoje, 1 jednolůžkový pokoj, kompletně moderní zařízenou kuchyň, obývací pokoj s terasou a venkovní bazén.

 

Penzion Graeme – jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj.

 

Hotely - na vyžádání.

 

Program na volný čas

Jazyková škola Cape Studies v Kapském městě připravuje pro své studenty bohatý doprovodný program na každý den. První den školy bývá zpravidla procházka po městě s průvodcem, kdy navštívíte nejznámější místa města, např. jako je radnice City Hall (vystoupil zde Nelson Mandela) nebo multikulturní Green Market Square. Vydejte se na plážový piknik, objevte krásy hory Table Mountain nebo oblasti Peninsula, pozorujte velryby či užijte celodenního výletu na safari.

Výběr pobytu podle státu
Stát:
Prosím zvolte Stát z nabídky a klikněte na tlačítko Hledat.
nahoru