GB GB GB

Broadstairs

Jazykový kurz: Intenzivní angličtina

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: Hilderstone College, Broadstairs
Cena od: 22240 Kč

Informace o jazykovém kurzu - Intenzivní angličtina

Tento intenzivní jazykový kurz je složen z 21 výukových hodin, po 60 minutách a 4 lekcí samostudia pod dozorem lektora. V dopolední výuce se budete věnovat zdokonalování se v používání a porozumění jazyka. Gramatika a slovní zásoba je prezentována zábavnou formou, učební program je tak připraven ke zdokonalení všech 4 jazykových dovedností: čtení, psaní, poslech a konverzace. Odpolední výuka se liší od dopolední tím, že si ji připravíte sami, dle doporučení vyučujícícho. Vybrat si můžete ze studia ve skupinkách /nácvik slovní zásoby, výslovnost, psaní../ nebo z anglčitna pro obchod, multimedia, příprava videa, filmu, hrnčířství, příprava na zkoušku apod.

 

Max.počet studentů ve třídě: 12 /průměr 9/

 

Nástupní termíny: každé 2.pondělí v měsíci

 

Cena zahrnuje:

  • Kurzovné
  • Ubytování v hostitelské rodině, jednolůžkový pokoj s polopenzí
  • Studijní materiály
  • Registrační poplatek /zahrnuje studijní mateirály a učebnici/

Cena nezahrnuje:

  • Dopravu  /rádi Vám zajistíme dopravu až na místo pobytu/
  • Pojištění
  • Kapesné

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj s polopenzí.

 

Program na volný čas

Jazyková škola Hilderstone College pravidelně organizuje aktivity pro své studenty, např.večerní aktivity: kvíz večer, hodiny tance, hudební večery, sportovní aktivity: tenis, fotbal, badminton, plavání, exkurze a výlety: např.do Londýna, oxfordu, Brightonu, na hrady v Kentu, do londýnských divadel, Doveru apod.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Intenzivní angličtina

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 19
 

Aktuality

nahoru