GB GB GB

Brighton

Standardní angličtina odpolední kurz

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: Brighton Language College
Cena od: 14216 Kč

Informace o jazykovém kurzu - Odpolední Standardní angličtina 

Tento kurz je cenově zvýhodněn a navíc kapacita ve třídách nebývá zaplněna. Lekce probíhají od 12:25 do 13:15 od pondělí do pátku, kdy jsou zaměřeny na mluvený a poslechový projev. Další výuka je od 14:15 do 16:35 od pondělí do čtvrtku a zde si můžete zvolit lekce gramatiky a psaní, wordpower/konverzace+slovní zásoba/, obchodní angličtinu nebo přípravu na IELTS zkoušky.

 

Max.počet studentů ve třídě: 14 (11 průměr)

Nástupní termíny: každé pondělí

Cena zahrnuje:

  • Kurzovné
  • Ubytování v hostitelské rodině, jednolůžkový pokoj s polopenzí.
  • Registrační poplatek
  • Ubytovací poplatek
  • Studijní materiál

Cena nezahrnuje:

  • Dopravu  (rádi Vám zajistíme dopravu až na místo pobytu)
  • Pojištění
  • Kapesné

 

Ubytování:

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj se snídaní. Další možnosti studia jsou: polopenze nebo bez stravy. Dvoulůžkové pokoje jsou možné pouze pro dva klienty společně.


Nadstandardní rodina – jednolůžkový pokoj se snídaní  nebo polopenzí a vlastním soc.zařízením


Letní superior rezidence Phoenix Halls – jednol.pokoj bez stravy, cena 210 GBP/týden

 

Studentské domy – jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, bez stravy, cena od 115 GBP/týden

 

Program na volný čas:

Jazyková škola BSC v Brightonu organizuje pro své studenty bohatý doprovodný program, vždy na měsíc dopředu. Většina aktivit je zdarma, jiné jsou za 3-10 GBP. Příklad programu na srpen: Pondělky jsou vyhrazeny fotbalovému zápasu (první pondělí v měsíci navíc tzv. Job Clubu), v úterý se můžete těšit na procházku po městě se zástupcem školy, plavání, exkurzi do akvárií Sea Life Centre, kurz umění, promítání filmů..., na středu je naplánováno kino a plážový volejbal, čtvrtky jsou dnem exkurzí např.do Royal pavilionu, muzea umění a galerie, návštěvy chrtích dostihů, procházek na Ghost Walk, společné návštěvy restaurací. V pátek bývá grilování, piknik, výlet do Rottingdean a golf, výlet lodí. O víkendech je naplánován výlet do Londýna, Oxfordu  nebo Cambridge. Oblíbený bývá i Bath nebo Stonehenge. Škola organizuje i výlety do evropských měst.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Standardní angličtina odpolední kurz

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 88
 

Aktuality

nahoru