USA USA USA

Boston

Jazykový kurz: Letní kurz angličtiny ve Wheelock College

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: English Language Center, Boston
Cena od: 26 247,- Kč

Jazykový kurz: Letní angličtina 20, 24 nebo 30 lekcí po 50 min na univerzitě Wheelock College

Jazykový pobyt probíhá pouze v letním období a můžete si zvolit intenzitu 20, 24 nebo 30 lekcí týdně (viz kurzy v naší nabídce u této školy/. Výuka probíhá v prostorách univerzity Wheelock College v Bostonu, kde je zajištěno i ubytování. Výhodou u tohoto typu kurzu je možnost využívání všech zařízení univezity, jako je knihovna, počítačové centrum i nádherné rekreační plochy. Kurz je možný studovat od 1 do 9 týdnů. Dalšíí výhodou je věkové omezení studentů, od 18 let.

 

Maximální počet studentů ve třídě: 14

 

Nástupní termíny: v odbobí od 25.6. do 27.8.2011

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování na koleji univerzity Wheelock College, ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
  • registrační poplatek
  • studijní materiály

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu
  • pojištění
  • kapesné
  • poplatek SEVIS (200 USD) a poplatek za vyřízení víza

 

Možnosti ubytování

Studentská rezidence univerzity Wheelock College - dvoulůžkový pokoj se snídaní. Jednolůžkový pokoj nebo polopenzi lze zajistit. Koleje jsou jen kousek od výukových tříd školy ELC a 15 minut od městské hromadné dopravy v Back Bay Boston. Koupelna je společná vždy pro 2 pokoje, pokoje jsou kompletně vybavené, prádelna i 24 hodinová recepce jsou studentům k dispozici. Po příjezdu se hradí vratný depozit 150 USD.

 

Program na volný čas

Jazyková škola ELC v Bostonu nabízí zajímavý program pro své studenty, vždy na měsíc dopředu. Odpolední aktivity jsou zaměřeny na poznávání města Boston – návštěvy muzeí (Museum of Fine Arts, Museum of Science), baseballového zápasu Red Sox, avkária New England či bruslení na Frog Pond. Mezi celodenní aktivity patří např.výlet na Cape Cod, do New Yorku, návštěva Six Flags Amusement Park-oblíbený zábavný park či nákupy ve známém Wrentham Shopping Outlets. O víkendu se můžete podívat do Kanady-Montrealu nebo Niagarských vodopádů, do hlavního města Washington D.C. A jiných měst.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Letní kurz angličtiny ve Wheelock College

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 93
 

Aktuality

nahoru