USA USA USA

Boston

Jazykový kurz: Intenzivní angličtina

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Angličtina
Jazyková škola: English Language Center, Boston
Cena od: 29 910,- Kč

Jazykový kurz: Intenzivní angličtina 30 lekcí týdně po 50 min

U tohoto oblíbeného jazykového kurzu probíhá výuka od 9:00 do 15:30 a program kurzu je rozdělen do sekcí A, B a C. Sekce A je nazvána Gramatika-struktura a využívání, je zaměřena na výuku gramatických pravidel angličtiny současně s procvičováním gramatiky v psaném a mluveném projevu. Sekce B je Konverzace, Poslech, Slovní zásoba a Výslovnost a studenti zde mají možnost procvičovat tyto aspekty s rodilými mluvčími. Sekce C začíná v 13:45 a skládá se ze dvou 50min lekcí. Začátečníci se budou věnovat čtení a psaní, pokročilí studenti si mohou navíc vybrat z témat: Americká kultura, Film a média, Americký slang, Práce s přízvukem, Obchodní angličtina, Kreativní psaní.

 

Maximální počet studentů ve třídě: 12 (průměr 8-10), v létě až 14

 

Nástupní termíny2x v měsíci (lze i každé pondělí dle dohody se školou, doporučeno je však pevné datum), začátečníci pouze v tyto termíny

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji se snídaní
  • registrační a  ubytovací poplatek
  • studijní materiály

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu
  • pojištění
  • kapesné
  • poplatek SEVIS (200 USD) a poplatek za vyřízení víza

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – jednolůžkový pokoj se snídaní, lze zajistit i polopenzi. Vzdálenost z ubytování do školy je až 60 minut místní dopravou. Ubytování je možné už od soboty.

 

ESL Townhouse – jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje či studia, kompletně vybavené s kuchyňkou. Dostupné jsou celoročně. Ubytování je možné od soboty do soboty.

 

Studio apartmán – apartmán pro jednoho klienta, kompletně vybaven s kuchyňkou, klimatizací a internet připojením zdarma. Dostupné jsou pouze od června do září. Ubytování je možné od soboty do soboty.

 

International Guest House – dvoulůžkové pokoje, polopenze. Ubytování je v dosahu pěší chůze od školy. Pokoje jsou vybaveny ledničkou, mikrovlnkou a v létě klimatizací. Připojení k internetu je za příplatek, koupelny jsou vždy pro dva pokoje.

 

Koleje Wheelock College Dormitory – k dispozici pouze od 25.6. do 27.8. Dvoulůžkové pokoje, snídaně /zajištění večeře je možné/. Ideální ubytování pro klienty studující v univerzitním kampusu. Po příjezdu se hradí vratný depozit ve výši 150 USD.

 

Program na volný čas

Jazyková škola ELC v Bostonu nabízí zajímavý program pro své studenty, vždy na měsíc dopředu. Odpolední aktivity jsou zaměřeny na poznávání města Boston – návštěvy muzeí (Museum of Fine Arts, Museum of Science), baseballového zápasu Red Sox, avkária New England či bruslení na Frog Pond. Mezi celodenní aktivity patří např.výlet na Cape Cod, do New Yorku, návštěva Six Flags Amusement Park-oblíbený zábavný park či nákupy ve známém Wrentham Shopping Outlets. O víkendu se můžete podívat do Kanady-Montrealu nebo Niagarksých vodopádů, do hlavního města Washington D.C. A jiných měst.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Intenzivní angličtina

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 84
 

Aktuality

nahoru