Německo Německo Německo

Berlin

Jazykový kurz: Kombinovaná němčina

Jazykový kurz: 20 lekcí ve skupině + 5 lekcí soukromých

Tento typ kurzu je vhodný i pro úplné začátečníky a budete procvičovat konverzaci, poslech, čtení a psaní. Výuka probíhá od 9:30 do 13:00 hodin (v sezóně to může být i od 14:30 do 18:00) ve skupině a navíc je 1 hodina denně soukromá.
Před nástupem na kurz budete dělat vstupní test online a přímo na místě pak ústní pohovor. Po zjištění jazykových znalostí budete rozřazeni do skupiny (ve škole je 6 jazykových úrovní němčiny). V případě pouze 3 účastníků kurzu, škola může zredukovat počet lekcí z 5 na 3 týdně. 
Výuka je možná také jen na 1 týden!

 

Nástupní termíny: každé pondělí, začátečníci pouze: 3.1., 31.1., 28.2., 28.3., 26.4., 23.5., 20.6., 18.7., 15.07 (Berlín), 16.8. (Mnichov)., 12.9., 10.10., 7.11.

 

Maximální počet studentů ve třídě: 10 (v sezónu 12)

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

 

Cena nezahrnuje:

  • letní příplatek ve výši 25 EUR/týden
  • dopravu
  • kapesné
  • pojištění

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – dvoulůžkový pokoj se snídaní. Jednolůžkový poko nebo polopenze je možná.

 

Studentské apartmány – jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, bez stravy. Kuchyňka a soc.zařízení je společné. Na výběr jsou i apartmány s WiFi, myčkou a pračkou nebo vlastní soukromé studio. Minimální věk pro ubytování v apartmánech je 18 let.

 

Program na volný čas

Jazyková škola BWS Germanlingua připravuje pro své studenty bohatý doprovodný program. Tři aktivity týdně jsou zahrnuty v ceně kurzy /kromě poplatku za dopravu nebo vstupné/. Škola organizuje prohládky zajímavých míst s průvodcem, exkurze do muzejí, kulturní a sportovní aktivity, společné posezení v místních hospůdkách a zábavu na diskotékách.

Výběr pobytu podle státu
Stát:
Prosím zvolte Stát z nabídky a klikněte na tlačítko Hledat.
nahoru