Španělsko Španělsko Španělsko

Barcelona

Jazykový kurz: Intenzivní španělština

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Španělština
Jazyková škola: Don Quijote, Barcelona
Cena od: 19 151,- Kč

Jazykový kurz: Intenzivní španělština 20+5 kulturních lekcí nebo 30+5 kulturních lekcí po 50 min

Tyto kurzy španělštiny jsou určeny těm, kteří se chtějí, co nejdříve naučit španělsky. Zaměříte se na správné čtení, rozbor a debaty novinových článků, naučíte se telefonovat ve španělštině, povedete diskuzi o filmech a dokumentárních snímcích v originále, budete také zpívat a samozřejmostí je i nová gramatika. Kurz 20+5 je složen ze 4 lekcí obecné španělštiny denně od pondělí do pátku. Pokud chcete dosáhnout maxima vědomostí, doporučujeme jazykový kurz v intenzitě 30+5, tedy 2 lekce denně navíc. V případě, že se chcete jen procvičit v konverzaci, ideální vatiantou je 10+5 lekcí týdně, tedy 2 lekce denně zaměřené na využití španělštiny v praxi. U všech typů je 5 lekcí týdně navíc zaměřeno na poznávání kultury Španělů a jsou to tzv.kulturní lekce.

 

Maximální počet studentů ve třídě: 8 /průměr 5/

 

Nástupní termíny: každé pondělí

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
  • registrační poplatek
  • uvítací večeře
  • procházka po Barceloně s průvodcem

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu /rádi Vám zajistíme nejvýhodnější letecké spojení/
  • pojištění
  • kapesné

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – dvoulůžkový pokoj se snídaní. Je možno zajistit i jednolůžkový pokoj, případně polopenzi.

 

Studentská rezidence*** Don Quijote – jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj v nově otevřeném hotelu, klimatizované pokoje s vlastním soc.zařízením. Hotel disponuje vlastním bazénem, fitness a španělskou restauraci. Můžete si zvolit ubytování bez stravy, či se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí. Vzdálenost od školy je 15 minut pěšky.

 

Studentský apartmán, studio, byt nebo jiné rezidence – na vyžádání škola nabízí různé varianty ubytování, rezidence jsou většinou se stravou.

 

Program na volný čas

Jazyková škola Don Quijote připravuje program aktivit a exkurzí se zaměřením na poznání hispánské kultury. Jsou připravovány vždy na týden a také na přání studentů. Připraveny jsou tak procházky po památkách Barcelony, zajímavých míst či místních hospůdek, tance salsy a flamenca, sportovní aktivity a jiné.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Intenzivní španělština

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 13
 

Aktuality

nahoru