Španělsko Španělsko Španělsko

Barcelona

Jazykový kurz: Intenzivní obchodní španělština

Délka kurzu: 4 týdny
Jazyk: Španělština
Jazyková škola: Don Quijote, Barcelona
Cena od: 44 954,- Kč

Jazykový kurz: Intenzivní obchodní španělština 20 + 10 obchodních lekcí po 50 min nebo Intenzivní španělština pro cestovní ruch 20 + 10 cestovní ruch

Tento typ jazykového kurzu je vhodný pro klienty, kteří potřebují španělský jazyk pro svou práci, vstup na univerzitu nebo se připravit na mezinárodně uznávavanou  zkoušku Chamber of Commerce. Modul kurzu je tvořen ze 4 lekcí obecné španělštiny denně a 2 lekce specializované španělštiny denně. V odpoledních lekcích budete pracovat se speciálními materiály jazykové školy Don Quijiote a také s novinovými články z odborných novin a časopisů. Důraz je kladen i na konverzaci.

 

Maximální počet studentů ve třídě: 8 /průměr 5/

 

Nástupní termíny: 24.1., 21.2., 21.3., 18.4., 16.5., 13.6., 11.7., 8.8., 5.9., 3.10., 1.11.

 

Cena zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování v hostitelské rodině ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
  • registrační poplatek
  • uvítací večeře
  • procházka po Barceloně s průvodcem

 

Cena nezahrnuje:

  • dopravu /rádi Vám zajistíme nejvýhodnější letecké spojení/
  • pojištění
  • kapesné

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – dvoulůžkový pokoj se snídaní. Je možno zajistit i jednolůžkový pokoj, případně polopenzi.

 

Studentská rezidence*** Don Quijote – jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj v nově otevřeném hotelu, klimatizované pokoje s vlastním soc.zařízením. Hotel disponuje vlastním bazénem, fitness a španělskou restauraci. Můžete si zvolit ubytování bez stravy, či se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí. Vzdálenost od školy je 15 minut pěšky.

 

Studentský apartmán, studio, byt nebo jiné rezidence – na vyžádání škola nabízí různé varianty ubytování, rezidence jsou většinou se stravou.

 

Program na volný čas

Jazyková škola Don Quijote připravuje program aktivit a exkurzí se zaměřením na poznání hispánské kultury. Jsou připravovány vždy na týden a také na přání studentů. Připraveny jsou tak procházky po památkách Barcelony, zajímavých míst či místních hospůdek, tance salsy a flamenca, sportovní aktivity a jiné.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Intenzivní obchodní španělština

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 81
 

Aktuality

nahoru