Francie Francie

Antibes

Jazykový kurz: Standartní francouzština

Délka kurzu: 2 týdny
Jazyk: Francouzština
Jazyková škola: Centre International Antibes, Antibes
Cena od: 20 229,- Kč

Jazykový kurz: Standartní francouzština 20 lekcí týdně po 45 min

Výuka u tohoto typu kurzu probíhá od 8:45 do 12:00 hodin. Zaměřuje se na praktický nácvik jazyka v přátelské atmosféře. Důraz je zde kladen zejména na obecné gramatické dovednosti a praktické komunikační schopnosti. Není vynechán ani psaný projev ani ústní vyjadřování, pro tyto jazykovou oblast se využívají moderní metody výuky, jako jsou články, komiksové učebnice nebo video. 1. den školy výuka neprobíhá, dopoledne se dozvíte podrobné informace o škole a aktivitách, společně projdete město Antibes. Odpoledne pak budete testováni, na jaké úrovni je Vaše znalost francouzského jazyka.

 

Max.počet studentů ve třídě: 12

 

Nástupní termíny: každé pondělí, začátečníci pouze: 2.1., 23.1., 6.2., 6.3., 20.3., 17.4., 1.5., 15.5., 29.5., 12.6., 26.6.,10.7., 24.7.,7.8.,  21.8., 4.9., 18.9., 2.10., 23.10., 13.11., 4.12.

 

Cena zahrnuje:

  • Kurzovné
  • Ubytování v hostitelské rodině ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
  • Učebnice a studijní materiály
  • Studentskou kartu
  • Zpáteční transfer z letiště pro klienty ubytované v hostitelských rodinách

 

Cena nezahrnuje:

  • Dopravu /rádi Vám zajistíme nejvýhodnější letecké spojení/
  • Kapesné
  • Pojištění

 

Možnosti ubytování

Hostitelská rodina – dvoulůžkový pokoj se snídaní. Polopenze či jednolůžkový pokoj lze také zajistit. Ubytování bývá v dosahu pěší chůze, v sezóně je možná dojezd autobusem, maximálně 30 minut. POZOR, klienti nad 25 let pouze jednolůžkový pokoj!

 

Nadstandartní Rezidence GARRET – je součástí školy a je zde celkem 10 studií s dvoulůžkovými  nebo jednolůžkovými pokoji, nadstandartně vybavenými klimatizací, kuchyńkou, TV, koupelnou se  sprchou a WC a terasou. Ručníky nejsou poskytovány. POZOR, klienti nad 30 let pouze jednolůžkový pokoj! Možnost dokoupení snídaní a obědů, snídaně 5 EUR, oběd 5-9 EUR.

 

Rezidence Sun Holidays – rezidence se nachází 100m od rezidence CASTEL a nabízí společnou kuchyňku, pokoje jedno nebo dvoulůžkové s vlastní sprchou a toaletou, typ medium a budget /tedy skromnější ubytování v přízemí, mohou zde být poschoďové postele/

 

Program na volný čas

Jazyková škola Centre International Antibés organizuje program pro své studenty formou procházek do okolí, party či grilování na pláži, sportovní turnaje. Každý nový student obdrží uvítací balíček první den ve škole, kde mu bude program představen.


« zpětUvedené ceny u jazykových kurzů se mohou lišit dle aktuálního kurzu měny. Na vyžádání Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku dle aktuálního kurzu měny dle ČNB, včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na info@abohemica.cz nebo na tel. čísle 721 406 006.Nezávazný poptávkový formulář

Mám zájem o Jazykový kurz: Standartní francouzština

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Antispam:
Zadejte prosím číslo 66
 

Aktuality

nahoru